17.6 C
Kyiv
Неділя, 16 Червня, 2024

В Україні відреагували на заяву, що НАТО “побачили дно” у запасах зброї

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в ефірі національного марафону пожартував, коментуючи заяву НАТО про те, що вони “бачать дно” у запасах озброєнь, та запевнив, що Україна це передбачила.

“НАТО досягнуло дна своїх запасів, але тут знизу постукала Україна і сказала : “Ні, ні. Це ще не дно, ще віддай оце і оце”, – пожартував міністр.

«Насправді ми ще минулого року розуміли, що склади вичерпні і почали працювати над збільшенням виробництва зброї в країнах НАТО»,- сказав Кулеба.

 

29 вересня відбувся форум оборонних індустрій, де був започаткований альянс оборонних компаній, які будуть спільно з Україною виробляти зброю.  Наразі вже 59 компаній з 23 країн світу є учасниками цього Альянсу.

Це створює для країн певні зобов’язання разом створювати необхідну зброю. Тому, як зазначив голова МЗС, ризик «досягнення дна складів» зараз мінімізований.

Наостанок Дмитро Кулеба підсумував: «Мій досвід показує, що яким би не був порожнім склад, у гарного генерала завжди є подвійне дно. Тобто під дном в нього ще лежить запас снарядів, і ми знаємо, як це дно відкривати для того, щоб ввезти в Україну необхідну зброю, щоб вона була на фронті».

 

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>