В Україні зафіксовано масовий спалах африканської чуми свиней

У фермерському господарстві на Буковині стався масовий спалах африканської чуми свиней. 21 тисячу мають забити та утилізувати.

Про це місцевому виданню ІА АСС розповіли в Держпродспоживслужбі, передає УНН.

Повідомляється, що лише за одну ніч померло 440 свиней.

“За попередню ніч не стало 440 голів свиней: серед них молодняк і свиноматки. Надзвичайно стрімке поширення. У лабораторії вже підтвердили африканську чуму”, – зазначила керівник місцевої Держпродспоживслужби Анжела Косован.

Звідки на фермі вірус поки не відомо.

“Зазвичай це інфікування від диких тварин, зокрема від диких кабанів. Але могли й з кормами занести, чи навіть працівники. Це все будуть досліджувати. До нас їде комісія з Києва. Це вперше такий масовий випадок”, – розповіла Косован.

Відтепер у трикілометровій зоні від села Котелеве введений карантин. А зона в радіусі 10 кілометрів перебуватиме під наглядом, таке рішення затвердила комісія.

Нагадаємо, в Україні подешевшали свинина та курятина.

19 КОМЕНТАРІ

  1. Видно що якомусь баризі при владі, що займається бізнесом на свинині потрібно зірвати великий монопольний куш отож під видом чуми будуть насильно відбирати в людей сало

  2. Усі хворіють свині люди,люди свині і пташиний рід на свій грип,щей якийсь мір,як привид бродить по між народами, що тоді казав вождь пролетаріату ,що привид бродить по Європі!

  3. Как не “Карона”, то ещё придумают очередную страшилку!. Забембали!!! Лечите народ, откройте зоны отдыха и реабилитации(которые прихватизировали мажоры), дайте достойную зарплату и комфортный отдых , чтоб человек мог себе позволить. Как ни срачка, то болячка!. Извините на грубом слове. Одни ужасы со всех сторон, уже даже не страшно, это перешло в “норму жизни украинцев”. Вот это печально до боли.

Коментарі закриті.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ