Нацкомісія з питань регулювання зв’язку та інформатизації затвердила підвищення граничних тарифів на поштовий зв’язок.
Відповідне рішення комісія ухвалила на засіданні у вівторок, 3 вересня, передає LIGA.net.
Зокрема, із 2020 року граничні тарифи на універсальні послуги поштового зв’язку будуть підвищені наступним чином:
Пересилання письмової кореспонденції
- непріоритетний простий лист, поштова картка масою до 50 г — на 1,00 грн (12,5%);
- пріоритетне простий лист, поштова картка масою до 50 г — на 1,00 грн (10,0%);
- бандероль проста непріоритетна масою до 250 г — на 1,50 грн (12,5%);
- бандероль проста пріоритетна масою до 250 г — на 1,50 грн (10,0%);
- бандероль проста непріоритетна масою до 1000 г (пересилання вітчизняної продукції книговидавництва) — на 2,70 грн (12,5%);
- кожне рекомендоване відправлення (картка, лист, бандероль) понад плату за масу — на 1,00 грн (12,5%);
Пересилання посилок без оголошеної цінності
- посилка в межах України — на 4,00 грн (22,7%);
- посилка в межах області — на 3,00 грн (29,4%).
Підвищити тарифи запропонувала “Укрпошта“.
Рішення Нацкомісії подається до Мін’юсту на реєстрацію.
Раніше ми писали, як на Одещині спалахнув шкільний мовний скандал.




