В Україні підвищать тарифи на відправлення листів і посилок

Нацкомісія з питань регулювання зв’язку та інформатизації затвердила підвищення граничних тарифів на поштовий зв’язок.

Відповідне рішення комісія ухвалила на засіданні у вівторок, 3 вересня, передає LIGA.net.

Зокрема, із 2020 року граничні тарифи на універсальні послуги поштового зв’язку будуть підвищені наступним чином:

Пересилання письмової кореспонденції

  • непріоритетний простий лист, поштова картка масою до 50 г — на 1,00 грн (12,5%);
  • пріоритетне простий лист, поштова картка масою до 50 г — на 1,00 грн (10,0%);
  • бандероль проста непріоритетна масою до 250 г — на 1,50 грн (12,5%);
  • бандероль проста пріоритетна масою до 250 г — на 1,50 грн (10,0%);
  • бандероль проста непріоритетна масою до 1000 г (пересилання вітчизняної продукції книговидавництва) — на 2,70 грн (12,5%);
  • кожне рекомендоване відправлення (картка, лист, бандероль) понад плату за масу — на 1,00 грн (12,5%);

Пересилання посилок без оголошеної цінності

  • посилка в межах України — на 4,00 грн (22,7%);
  • посилка в межах області — на 3,00 грн (29,4%).

Підвищити тарифи запропонувала “Укрпошта“.

Рішення Нацкомісії подається до Мін’юсту на реєстрацію.

Раніше ми писали, як на Одещині спалахнув шкільний мовний скандал.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ