В Україні на коронавірус захворів міністр: що відомо про його стан

Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов здав позитивний тест на COVID-19.

Про це повідомляє пресслужба міністерства, передає “Інтерфакс”.

Наразі він перебуває на самоізоляції. На період відсутності, його обов’язки виконуватиме перший заступник.

Чернишов планує провести найближчі два тижні на самоізоляції.

Зазначається, що усі співробітники міністерства, які були у контакті з міністром, проходять тестування або залишаються вдома на самоізоляції.

Нагадаємо, Тищенко підтвердив, що заразився коронавірусом.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ