В окупованому Луганську стався вибух, повідомляють про постраждалих

В окупованому, підконтрольному бойовикам Луганську вдень, 23 лютого, прогримів вибух в районі так званої військової комендатури угруповання «ЛНР», є постраждалі.

Про це повідомляють «Новини Донбасу» із посиланням на джерела.

За словами одного з джерел, вибухнув автомобіль, який використовували для перевезення особового складу на випадок надзвичайної події. Поранено щонайменше три людини.

Водночас підконтрольні «ЛНР» інформресурси нічого не повідомляють про інцидент. Джерело повідомило  про те, що «місцевим строго наказали мовчати».

За його словами, в місті посилено режим безпеки: «посилені патрулі, на дорогах підрозділ «Беркут», тотальні перевірки документів і речей, поквартирні обходи».

Раніше повідомлялося, що у Луганській області ОБСЄ зафіксувала танки бойовиків.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ