В Офісі президента заявили, що своїм дописом у Facebook глава ОПУ Андрій Богдан не мав на увазі, що всі учасники акції на Майдані 6 жовтня «проти капітуляції» отримали за це гроші.
Про це Громадському заявив заступник голови ОПУ Юрій Костюк.
«Це був пост, у якому викладалася певна переписка, де людей начебто збирали за гроші. Ніхто не казав, що всі люди, які виходять, є проплаченими. Це важливо просто розуміти — ніхто такої заяви не робив», — пояснив Костюк.
6 жовтня, коли на Майдані мітингували проти «формули Штайнмаєра», Богдан опублікував допис із нібито перепискою про підкуп учасників акції.
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=3094523537288261&id=100001919342118
Нагадаємо, суд скасував рішення, яким Богдана виключили зі списку «БПП» у 2016 році.





Само ти сука проплачене..тьфу мразь.
Опять- вы нас не поавильно поняли. Это полный пи..ц.
Радуйтесь що порошенкв жадный а то было бы намного больше “добровольцев”
цЮ МОРДУ ВЖЕ ДАВНО ПОТРІБНО ЗГНОЇТИ !!!
Они не ожидали такого быстрого поворота…
Богдан в образi базарноi баби, негоже так пльоткувати глaвI ОП
Алексей Кузнецов я согласна, Порошенко давно нужно згноить, сколь ребят из-за него погибло, просто тварь,.в.СИЗО давно пора ему сидеть для начала!!!
богдан подавай в отставку пока деньги не кочились ,и пиздуй с
богдан зараз великий подразник для Українського суспільства ,буде богдан і далі , зелупона просто розірвуть на шматки !У прямому сенсі слова!
Навіщо йому Україна ? Мабуть несидиться без пригод? Є багато островів у світі – вибирай , не чекай від України подяки за насмішки і неповагу !
Как же надоела эта гнусная рожа!!! Ну и навыбирали слуг!!!