В Офісі президента прокоментували допис Богдана про «проплачених учасників акції» на Майдані

В Офісі президента заявили, що своїм дописом у Facebook глава ОПУ Андрій Богдан не мав на увазі, що всі учасники акції на Майдані 6 жовтня «проти капітуляції» отримали за це гроші.

Про це Громадському заявив заступник голови ОПУ Юрій Костюк.

«Це був пост, у якому викладалася певна переписка, де людей начебто збирали за гроші. Ніхто не казав, що всі люди, які виходять, є проплаченими. Це важливо просто розуміти — ніхто такої заяви не робив», — пояснив Костюк.

6 жовтня, коли на Майдані мітингували проти «формули Штайнмаєра», Богдан опублікував допис із нібито перепискою про підкуп учасників акції.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=3094523537288261&id=100001919342118

Нагадаємо, суд скасував рішення, яким Богдана виключили зі списку «БПП» у 2016 році.

11 КОМЕНТАРІ

  1. Навіщо йому Україна ? Мабуть несидиться без пригод? Є багато островів у світі – вибирай , не чекай від України подяки за насмішки і неповагу !

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ