В Києво-Печерській Лаврі моляться за росію – оприлюднене відео

Священник та викладач Київської православної богословської академії Михайло Омелян в своєму Facebook опублікував відео, де на території Києво-Печерської Лаври йде молебень за росію.

«На території Києво-Печерської Лаври у 262-й день повномасштабного російського вторгнення моляться за росію. Наші захисники Батьківщини віддають своє життя захищаючи державу і народ, а в УПЦ, та що ніби не МП, та що зрадила Україну і зараз намагається відбілитися від крові гуманітарною “допомогою” – все ще досі молиться за росію. “Звон плывет, плывет над россиею, пробуждается матушка-русь”. Відео отримав від випускника КПБА, який з друзями зайшов в храм Всіх святих печерських у Лаврі», – повідомив Омелян.

 

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ