9.3 C
Kyiv
Неділя, 21 Квітня, 2024

Уряд ухвалив три рішення для боротьби з хабарництвом та відмиванням грошей

Кабінет міністрів України під час засідання 19 вересня ухвалив три важливі антикорупційні рішення. Вони стосуються боротьби з хабарництвом та відмиванням грошей.

Про це йдеться у заяві прем’єр-міністра Дениса Шмигаля під час засідання уряду.

За його словами, по-перше, уряд схвалив законопроект про ратифікацію угоди з OECP.

“Україна приєднається до робочої групи щодо боротьби з хабарництвом у міжнародних ділових операціях. Вже маємо статус потенційного кандидата на вступ до Організації. Крок за кроком наближаємося до повноцінного членства”, – розповів прем’єр.

Шмигаль повідомив, що друге рішення – це затвердження законопроекту, що приводить законодавство до стандартів FATF, Міжнародної групи з протидії відмиванню брудних грошей.

“Ми ведемо діалог з FATF щодо включення Росії до “чорного списку” Групи за фінансування тероризму. А поки цього не сталося, урегульовуємо процедуру внесення РФ до національного списку терористичних країн”, – додав він.

Також цим проектом закону забороняється надавати кошти, активи та економічні ресурси тим, хто включений до переліку осіб, пов’язаних із провадженням терористичної діяльності та осіб, які перебувають під міжнародними санкціями.

Третє рішення – затвердження методологію визначення кінцевого бенефіціарного власника підприємства. “Цим продовжуємо імплементацію стандартів FATF, виконуємо умови отримання макрофінансової допомоги від ЄС та зобов’язання на шляху до членства в Євросоюзі”, – повідомив Шмигаль.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>