Уряд сьогодні продовжить карантин до 31 серпня

Кабінет міністрів України сьогодні продовжить карантин, введений після початку пандемії коронавірусу, до 31 серпня цього року.

Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду у середу, 16 червня, передає кореспондент УНН.

“Уряд офіційно сьогодні продовжить карантин до 31 серпня цього року”, — сказав Шмигаль.

За його словами, водночас уряд послабить певні карантинні заходи.

“Зокрема, поки у нас “зелений” рівень то контроль самоізоляції фактично не буде здійснюватися через додаток “Вдома”, — зазначив він.

Нагадаємо, Кабмін дозволив АЗС підняти ціни на бензин та дизпаливо.

Джерело

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ