«Укрзалізниця» з 1 грудня повертає в поїзди чай і каву

«Укрзалізниця» з 1 грудня відновлює реалізацію чайно-кавової продукції в пасажирських поїздах.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

«З 1 грудня 2020 року «Укрзалізниця» відновлює реалізацію чайно-кавової продукції в пасажирських поїздах. Таке рішення прийнято через численні звернення і побажання пасажирів повернути чай і каву», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що «Укрзалізниця» надаватиме послуги відповідно до санітарно-гігієнічних та протиепідемічних норм. Всі напої надаватимуться в одноразовому посуді – гофрованих склянках ємністю 250 мл.

Ціна послуги для пасажирів не зміниться: як і раніше, чай, кава і вода в пляшці (0,5 л) коштуватимуть по 10 грн.

Замовити і оплатити напої можна буде при оформленні проїзних квитків онлайн.

Крім того, в поїздах реалізовуватиметься інша продукція в індивідуальній упаковці: печиво, вафлі, снеки та інше.

Нагадаємо, «Укрзалізниця» призначає додаткові потяги на зимові свята.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ