АТ “Укрзалізниця” відновлює курсування ще 12 приміських поїздів. Всього по всій території України на маршрути вже вийшли 645 електричок.
Про це повідомляє з посиланням на пресслужбу “Укрзалізниці”.
П’ять із відновлених поїздів з’єднають Київ із містами-сателітами. Це поїзди:
– №7001 Борщагівка – Клавдієве (відправлення о 08:16, прибуття о 09:01),
– №7006 Буча – Святошин (відправлення о 7:18, прибуття о 07:43),
– №6670 Бородянка – Борщагівка (відправлення о 07:55, прибуття о 9:11),
– №7010 Клавдієво – Борщагівка (відправлення о 09:27, прибуття о 10:21) і
– №6612 Клавдієво – Борщагівка (відправлення о 08:40, прибуття 09:34).
Крім цього, призначено такі приміські поїзди:
– №6016 Фастів – Київ (відправлення в 7:18, прибуття 08:43),
– №6814 Київ-Волинський – Яготин (відправлення о 15:58, прибуття о 18:22),
– №6823 Яготин – Київ-Волинський (відправлення о 21:08, прибуття о 23:28),
– №6931 Ніжин – Київ-Волинський (відправлення в 5:08, прибуття о 7:38),
– №6932 Київ-Волинський – Ніжин (відправлення о 16:52, прибуття о 19:08),
– №6506 Плавні- Запоріжжя-2 (відправлення в 5:59, прибуття о 7:09),
– №6004 Кам’янське-Пасажирський – Дніпро-Головний (відправлення в 5:38, прибуття о 06:30).
“Укрзалізниця” зазначає, що пасажири і залізничники зобов’язані використовувати маски. Їхню наявність перевірятиме поїзна бригада.
“У разі виявлення порушень залізничники викликатимуть працівників Національної поліції України”, – заявили в УЗ.
Нагадаємо, нардеп показала мільйонні прибутки членів наглядової ради “Укрзалізниці”.





А где региональньіе 888 887 где ????.