АТ “Укрзалізниця” із 7 вересня тимчасово скасовує посадку пасажирів у Тернополі, що потрапив у “червону” зону, водночас висадка пасажирів здійснюватиметься.
Про це в п’ятницю, 4 вересня, повідомляє пресслужба “Укрзалізниці”.
“Із 00:01 07 вересня 2020 року… тимчасово скасовано посадку пасажирів на станції Тернопіль (дозволена лише висадка пасажирів)”, – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що зі станції не продаватимуться квитки на поїзди сполученням:
- №21/22 Харків – Трускавець;
- №12/11 Одеса – Львів;
- №81/82 Київ – Ужгород;
- №49/50 Київ – Трускавець;
- №136/135 Снятин – Одеса – Чернівці;
- №108/107 Одеса – Ужгород;
- №110/109 Львів – Херсон;
- №41/42 Дніпро – Трускавець;
- №715/716 Київ – Львів.
Водночас Укрзалізниця із 7 вересня відновлює посадку і висадку пасажирів на станціяхОстрог та Радивилів.
Так, можна буде придбати квитки на потяги сполученням зі станції Острог – на поїзди:
- №98/97 Ковель – Київ;
- №122/121 Рівне – Миколаїв;
- №88/87 Ковель – Новоолексіївка;
- №45/46 Ужгород – Лисичанськ.
А зі станції Радивилів – на поїзди:
- №45/46 Ужгород – Лисичанськ;
- №232/231 Галич – Генічеськ – Івано-Франківськ.
В Укрзалізниці зауважують, що пасажири, які відмовляються від поїздки, зможуть повернути квитки до залізничних кас або через офіційний сайт Укрзалізниці і отримати 100% відшкодування їх вартості (в будь-який момент до дня запланованої поїздки і не пізніше 60 днів після).
Також в Укрзалізниці наголошують, що такі зміни у русі поїздів здійснені відповідно до рішення Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій №28 від 3 вересня.
Нагадаємо, колишній соратник Саакашвілі очолив “Укрзалізницю”.




