Від початку 2019-го року “Укрзалізниця” капітально відремонтувала 27 пасажирських вагонів. До кінця року в компанії модернізують ще 2 плацкартні вагони. Витрати на ремонт склали майже З42 млн гривень, за які вдалося відновити 15 купейних, 9 плацкартних та 3 спальних вагони.
Про це пише “Національний Промисловий Портал” з посиланням на прес-службу “Укрзалізниці”.
Під час капітально-відновлювального ремонту вагонів компанія реалізує програму імпортозаміщення, оскільки майже всі комплектуючі — вітчизняних виробників. З модернізованих вагонів “Укрзалізниця” формує нові поїзди та збільшує кількість вагонів поїздів на популярних напрямках, — розповів голова правління Євген Кравцов.
У ході модернізації вагонів змінюють інтер’єр салону, оновлюють вікна, полички та обладнання вагона. Також встановлюються екологічно чисті туалетні комплекси закритого типу, системи відеоспостереження, дахова система кондиціювання повітря. Керування системами вагону здійснюється у купе провідника.
З відновлених цьогоріч вагонів було сформовано нічний експрес Київ — Маріуполь, новий склад поїзда Київ — Лисичанськ, другий склад поїзда Київ — Запоріжжя — Київ та новий поїзд Київ — Чернівці. Ремонт здійснюється на пасажирських вагоноремонтних депо у Гребінці, Бахмачі, Ковелі, Каховці, Харкові та Синельникові.
Нагадаємо, екс-нардеп БПП Лещенко увійшов до наглядової ради “Укрзалізниці”.





Освоила?
А на зарплату бездарям руковиделям интересно сколько денег ушло?
Бедолаги а что изменили Кроме того что билеты подорожали
Смешно.ехал в Одессу на 293 Ковель Одесса жара и розетки геработали и дверь в купэ заклинило неоткрывалась.за то билеты дай Боже.
Коли будуть ремонтувати електрички. Для простих людей.
Изменилось вагоны супер . То что они новые кто ложь а то что середина начинка да это прекрасно. Комфортно и лучше чем било.
Ехала с Днепра во Львов правда не помню каким поездом так окна в вагоне обдуте строительной пеной это в купе а что в плацкарте?