Міністр соціальної політики Марина Лазебна заявила, що публічному акціонерному товариству “Укрпошта” підвищать тариф на доставку пенсій. До 31 березня будуть підписані відповідні договори.
Про це вона розповіла в інтерв’ю РБК-Україна.
“Між Пенсійним фондом і “Укрпоштою” завершуються переговори й 31 березня будуть підписані договори… Зараз просто в черговий раз “Укрпошта” поставила ультиматум, що припинить доставку пенсій для 3,5 мільйона людей. Але тільки через ультиматуми вирішувати це питання не можна”, – зазначила глава Мінсоцполітики.
Вона запевнила, що “Укрпошта” з Пенсійним фондом продовжать свої договірні відносини.
“Ми своєю чергою, Мінсоцполітики та Мінінфраструктури, підвищимо їм тарифи. Але максимальну кількість пенсіонерів переведемо на обслуговування у банківські установи. По Києву 35% пенсіонерів, які отримують пенсію через “Укрпошту”, просто ходять у поштові відділення. Які тут витрати “Укрпошти”?” – підкреслила міністр.
У Кабміні думають з приводу конкурсу для організації, яка зможе зайнятися доставкою пенсій.
“Для інших подумаємо, як можна зробити конкурс, вибрати організацію, яка буде здійснювати виплату і доставку пенсій. Але поки цього немає, ми все ж будемо просити “Укрпошту”, – розповіла Лазебна.
Нагадаємо, на Запоріжжі рецидивістка пограбувала пенсіонерку біля банкомату.




