14.8 C
Kyiv
П’ятниця, 21 Червня, 2024

Український план щодо експорту зерна: Угорщина, Словаччина та Польща ще в переговорах

Угорщина, Словаччина та Польща ще в переговорах та узгодженні щодо плану дій України, який наданий Єврокомісії про постачання агропродукції.

Про це повідомив міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський в ефірі телемарафону.

«Ведеться робота по тому, щоб ці плани були прийняті сусідніми країнами. З Румунією вже відбувся обмін нотами, тобто де-факто та де-юре, країни підтвердили, що будуть працювати по цьому плану. Після пропозиції Євросоюзу була постанова Кабміну, били переговори із всіма країнами. З деяким вже неодноразові», – розповів Сольський.

За його словами, деякі країни взяли паузу, підготували додаткові питання.

«Завтра, наприклад, повторна розмова з польським міністром з самого ранку. До них підключиться ще литовський міністр, тому що там буде додаткове питання з транзитом. Вечері завтра розмова зі словацьким міністром, тому що тиждень назад, коли у нас була онлайн-зустріч з ним, ми йому детально пояснили, як це може працювати та сказали, що очікуємо від них їхніх додаткових запитань і вони взяли паузу…, але завтра зустріч», – сказав Сольський.

Він зазначив, що по суті Румунія та Болгарія вже працюють по українському плану дій щодо постачання агропродукції.

«У нас по суті Румунія та Болгарія вже працюють по цьому варіанту. Вони чекають від нас наступних кроків. Угорщина, Словаччина та Польща ще в переговорах та узгодженні. Це річ, яка дійсно потребує часу, тому що є багато технічних моментів, окрім просто пропозицій та постанови Кабміну», – розповів Сольський.

 

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>