26.5 C
Kyiv
Понеділок, 15 Липня, 2024

Україна та США підписали меморандум про розвиток водневої енергетики — Міненерго

Міністерство енергетики України та Асоціація паливних елементів і водневої енергетики США (The Fuel Cell and Hydrogen Energy Association — FCHEA) домовилися про партнерство. Під час візиту української делегації до Вашингтону вони уклали меморандум про створення кооперативного енергетичного партнерства для просування водневої енергетики.

“Розвиток водневої галузі визначений одним з пріоритетних в Енергетичній стратегії України до 2050 року. І підписання цього меморандуму відкриває перед нами додаткові можливості у досягненні поставлених цілей”, — зазначив Герман Галущенко.

Документ про партнерство у Вашингтоні завізували своїми підписами міністр енергетики України Герман Галущенко і президент FCHEA Франк Волак.

Очільник Міненерго наголосив, що спільна робота в цьому напрямку створить додаткові можливості для українського та американського бізнесу. Він подякував американським партнерам за готовність ділитися досягненнями у водневих технологіях і прийняти на стажування 10 українських експертів.

Укладений меморандум визначає пріоритетними такі напрями партнерства, як обмін кращими практиками розвитку водневої енергетики й знаннями щодо інноваційних водневих технологій та застосувань.

Документом передбачається обмін досвідом та знаннями. Обмін інформацією. А також співпраця між експертами з розроблення стратегії, відповідних політичних та правових заходів, і стандартів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>