14.8 C
Kyiv
П’ятниця, 21 Червня, 2024

Україна планує зустріч з польською стороною для уникнення блокування руху на кордоні – Демченко

Польські перевізники планують довготривалий страйк на кордоні з Україною, але уряд веде переговори для того, щоб уникнути блокування руху вантажівок. Про це в ефірі телемарафону сказав речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко.

«Польські колеги повідомили, що акція перевізників може бути довготривалою і що вони планують блокувати рух вантажних транспортних засобів на напрямках пунктів пропуску Ягодин, Рава-Руська та Краківець. При цьому, за інформацією від організаторів акції, вони не блокуватимуть рух автобусів, вантажівок, які перевозять гуманітарні вантажі або швидкопсувні товари, та рух легкового транспорту», – уточнив Андрій Демченко.

За його словами, Міністерство інфраструктури звернулося до польської сторони для організації зустрічі за участю всіх зацікавлених сторін для того, щоб уникнути блокування руху транспорту.

Він порадив громадянам врахувати інформацію про можливі ускладнення руху та відслідковувати новини про початок акції польських перевізників. А українським перевізникам порадили розглянути альтернативні маршрути, хоча не можна виключати, що з польського боку кордону рух буде перекритий і на інших напрямках.

 

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>