5.1 C
Kyiv
Понеділок, 26 Лютого, 2024

Українцям доведеться пережити складні місяці попереду, – Данілов

Секретар РНБО Олексій Данілов попередив, що найближчі півтора-два місяці для України будуть складними, і українцям їх потрібно витримати.

Про це повідомляє Данілов в ефірі телемарафону.

“Так, буде важко, але нам потрібно пройти цей складний період. Після того як ми пройдемо саме цей період – він триватиме десь місяць-півтора-два. Божевільність у голові цього Гітлера сучасності посилилася і не хоче звідти виходити. Нам просто потрібно зараз це витримати”, – сказав Данілов.

Крім того, за словами секретаря РНБО, Україна має дані розвідок про те, що відбувається на території Російської Федерації. І вже сьогодні ситуація там зовсім “не спокійна”.

“Там оселився терор проти власного народу. Нещодавно з’явився указ Путіна з приводу тих людей, які умовно займали нейтральну позицію. Він підписав цей указ, щоб усіх їх зв’язати кров’ю. У них там почалися всі ці протести. Ми прогнозували їх на листопад. Цей період на Росії вже розпочався”, – зазначив він.

Данілов назвав те, що відбувається в РФ кроками відчаю і нагадав, як німецький фюрер Адольф Гітлер у травні 1945 року, перебуваючи в бункері, також видавав деякі укази.

“Це (ситуація з Путіним – ред.) починає нагадувати десь березень 1945 року”, – додав він.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>