Українці підтримують зменшення чисельності ВРУ до 250 депутатів, – опитування

Абсолютна більшість читачів ІНФОРМАТОРа підтримує скорочення чисельності Верховної Ради до 250 народних депутатів.

Такими є результати опитування, проведенні виданням на сторінці Facebook.

На питання «Чи підтримуєте ви скорочення чисельності Верховної Ради до 250 депутатів?» 97% опитаних відповіли схвально. Лише 3% інтернет-користувачів вважають, що склад ВРУ має залишатися незмінним.

Наразі в опитуванні взяли участь більше двох тисяч осіб. Кожен бажаючий може висловити свою позицію.

https://www.facebook.com/informator.ukraine/posts/2456806217940054

Чимало юзерів вважають, що навіть 250 народних депутатів забагато. Вони пропонують скоротити чисельність нардепів до 100, а то й менше.

Раніше лідер Радикальної партії Олег Ляшко запропонував зменшити склад ВРУ до 250 парламентарів.

Нагадаємо, третина росіян вважає перемогу Зеленського вигідною для РФ.

322 КОМЕНТАРІ

  1. До 100 ,и нияких партий,от скажіть щоб прийняти закон для чого потрібні партиї,партиї потрібні для наведення порядків після зими в скверах парках і так дальше

  2. Українці намагаються зменшити чисельність ж
    депутатів, а ті, в свю чергу- чисельність українців. Як ви вважаєте, хто переможе? Поки що перемагають депутати.

  3. Хватит и 100.И эти ничего не делают .Сидят на шее народа ,получают бешеные бабки и кучу доплат начиная за интенсивность работы и заканчивая на жилье.Доплат больше чем зарплата.

  4. я не розумію, чому, якщо вчитель, або продавець не прийде на роботу – його звільняють, а депутатам можна не приходити на сесії ВР. Є такі, що були по разу за каденцію. І обходяться ж без них! Значить 100 депутатів достатньо! А за пропуски без поважних причин – забирати мандати!

  5. Нет, украинцы не поддерживают и 250, только 25 и пусть работают как и люди в шахтах, на заводах.А то у них то каникулы, то отпуска, то сплошные прогулы.

  6. Це забагато для України, досить сто п’ятдесят відданих своїй справі,які зможуть зробити свою державу заможньою та щасливою. Не забудьте зняти недоторканність та чесно виконувати свої обов’язки.

  7. Це нас підводят до того,що потрібно змінювати Конституцію України а під шумок приберуть пару ст.де українці є Тітульними, власниками землі,надр,корисних копалин і все успадкують наші алігархи . Ось до цього веде команда неведимок Зеленського

  8. Уберите их зарплату , льготы , разные выплаты и неприкосновенность … Пусть будет как при Союзе – на пару недель пару раз в год и тогда не надо выделять им служебное жилье , у них своё в избытке … Приняли законы и вернулись по своим хатынкам ! Какая экономия бюджетных средств , скорость принятия решений и многое другое ! Да они и сами не захотят в такую ВРУ , ведь кормушки не будет … Останется только почётное звание – депутат … Давай В. Зеленский внедряй и жизнь всех украинцев станет только ЛУЧШЕ , а они узнают как выживать на те законы , которые они приняли !!!

  9. Максимум – по 2 депутата з області, зняти недоторканість і призначити зарплату держслужбовця. І немає чого ім « спати» на засіданнях !

  10. І що 250дармоїдів буде далі тормозити розвиток країни, зменшити до мінімуму,і щоб працювали,а не будуть дбати про країну і народ, зразу судити і замінювати відповідальною людиною .

  11. 15человек и хватит и хай сами платять со своего кармана своим секретарам а ни из державного кармана и больше работи робить будут бо вопше охуели

  12. Украинцы не поддержуют 250 депутатов,достаточно 100 человек и то много.Будет 100 депу татов присутствовать будет 50 ,за остальных будут нажимать кнопки.Никакой с них работы нет,все законы делаются под себя, за народ они не думают.Нужно им платить зарплату за количество выхододней на работу,а так прогулял,пропил,проспал,а зарплата есть.

  13. 250 это много , хватит и 100 и чтобы работали на местах ,а приезжали только на сессии , наш бюджет вздохнет облегчено, сколько лет кормили бездельников

  14. 25 хватит. Максимум 50. Один или два человека с области. Неприкосновенность снять, льготы убрать. За прогулы увольнять. На сессию приехали… роботу сделали, поехали назад.

  15. ЦЕ БАГАТО.100 ХВАТИТЬ З ГОЛОВОЮ. НА ХРЕНА УКРАЇНЦІ МАЮТЬ НА НИХ РОБИТИ. ЩО ВОНИ ТАМ ВАГОНИ ГРУЗЯТЬ, ЧИ ЩО, ЩО ЇХ ТРЕБА ТАК БАГАТО. А ЗАКОНИ ПРИЙНЯТИ І 100 ЧОЛОВІК ПРИЙМЕ.

  16. Якщо зняти з депутатів всі пільги, перед балотуванням обов’язково проходження поліграфії, обстеження на алкоголізм,наркоти і у психіатра + зняти недоторканість, аудит на законність придбаної власності,як рухомого, так і не рухомого майна, тоді 100% не балотуватиметься ні один з таких ,як нинішні депутати.Підуть такі ,що , дійсно, хочуть зробити свою країну багатою і заможною. По іншому зменшення кількості їх не буде, вони ж там ховаються від ,різного роду відповідальності + політична корупція та інші прибутки, тому за зменшення їх кількості не проголосують.

  17. Я тодк за то, 25 это достаточно. С каждой области по одному. И то надо, чтоб не протирали штаны, а собирались на заседаниЯ. Пусть работают в областных радах. Принимают людей, с их проблемами. Будут ближе к народу. Хватит дармоедов. Пусть кажлый из них зарабатывает свою зарплату. И ни каких льгот.

  18. Оченьмного в бедной стране хватит50 по 2 от обл .и засьавить их работать а не спать на заседан и контролир статки хватит обворов страну и народ

  19. 25 достаточно! Дать зарплату среднюю по Украине и посмотреть как они будут рваться в депутаты! А то от корыта отогнать невозможно))))

  20. 250 очень много, 25 и пусть работают, а то привыкли жировать ничего не делать. Работать как все люди, а то понапридумывали каникул разных, работа в округах, где их никогда нет. Зарплату не больше 10 прожиточных минимумов, а то они видите ли не дворники (Тетерук изволил выразиться), им нужны костюмы, туфли для поездок за рубеж, узнают вас и так, вы дела свои на благо народа, который вас избрал показывайте, а не костюмы брендовые.

  21. 100 штук і не більше!! Жодних пільг, недоторканості, зменшити кількість днів відпустки, обмежити кількість помічників до 2 чоловік, зарплати як в усіх держслужбовців , ніяких премій і тоді побачимо скільки їх захоче іти в депутати і працювати! !!!

  22. Убрать их до 100 человек всеравно с их толку никакого только деньги транжырят. Ни в одной стране такого нет как у нас. Как раньше было 10 министров и всё успевали а теперь только спять на заседаниях и не ходят туда.

  23. Двісті п’ятдесят—забагато.Досить утримувати ледацюг.
    Повинно бути по п’ять від кожної області.
    1) промисловість
    2) агррарії
    3) бізнес
    4) освіта
    5) медицина
    Цього буде досить.

  24. Які 250 депутатів схаменіться.Для чого вони там?Не більше 100 і то багато. Якщо президент Зеленський це допустить, то все лишиться по старому.НЕ БІЛЬШЕ, МЕНШЕ МОЖНА.Ні в якому разі не по партіях вибори,тільки відкриті списки.

  25. Каких 250, их и 25 хватит!!! На крайний случай можно ещё чуток добавить. Но не 250 и даже не 100. Хватит протирать штаны и кормить их. Раньше все депутаты были от производства.

  26. Олег Симоновский З усіма згоден, щодо зменшення “їх”! Але виникає питання – хто на сьогоднішній внесе зміни до Конституції, відносно складу ВРУ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ