Абсолютна більшість читачів ІНФОРМАТОРа підтримує скорочення чисельності Верховної Ради до 250 народних депутатів.
Такими є результати опитування, проведенні виданням на сторінці Facebook.
На питання «Чи підтримуєте ви скорочення чисельності Верховної Ради до 250 депутатів?» 97% опитаних відповіли схвально. Лише 3% інтернет-користувачів вважають, що склад ВРУ має залишатися незмінним.

Наразі в опитуванні взяли участь більше двох тисяч осіб. Кожен бажаючий може висловити свою позицію.
https://www.facebook.com/informator.ukraine/posts/2456806217940054
Чимало юзерів вважають, що навіть 250 народних депутатів забагато. Вони пропонують скоротити чисельність нардепів до 100, а то й менше.

Раніше лідер Радикальної партії Олег Ляшко запропонував зменшити склад ВРУ до 250 парламентарів.
Нагадаємо, третина росіян вважає перемогу Зеленського вигідною для РФ.





До 120
Их и 100 многовато. Будет
Можна ще менше
До 25
50!!
Не до 250,а 100
25 и то много!
ТАК
Почему 250? Почему не 25???
45 досить
80 штук и только под присмотром.
Чем меньше дармоедов,тем продуктивнее будет работа.
100 і не більше
До 150
25 максимум
250це багато достатьно50
50 вистачить або 25
50 хватить.
За до 150.
До 100 ,и нияких партий,от скажіть щоб прийняти закон для чого потрібні партиї,партиї потрібні для наведення порядків після зими в скверах парках і так дальше
250 дармоедов тоже много 25-50 будет достаточно
До 100
до нуля вся власть Зеленскому!
До 25
До 25,по одному з області
250 МНОГО! ПО ОДНОМУ ОТ КАЖДОЙ ОБЛАСТИ .
100 за глаза хватит!
До ста и хватит их!
По одному с каждой области !
50
25 ДАРМОЇДІВ ДЛЯ КРАЇНИ ТРЕТЬОГО СВІТУ ХВАТИТЬ!!!!!
25 и не больше
По одному от области
До 25) там нолик лишний.
По одному на область, неплохо.
Максимум 250
до 100 не треба більше вони не хїодять на округи з людьми не зустрічаються не треба більше іх
25 областей 25 депутатів.
С кажкой области по депутату
А кошти на підвищеня пенсій.
Только 25!
И чиновников в десять раз!!!!!
,100
Не більше
десятка два -но людей
25 не більше
до 100
100 відсотків.
По одному с каждой области! Больше и не нужно!
100
25 не більше, зняття всіх пільг, мінімалка і т.д.
По 5 депутатів на область
до 100 не бильше
25 достаточно.
Можно и 25 человек.
І то забагато!!!
Чим менше буде депутатів- тим якіснішим і працьовитішим буде парламент!
250 это перебор
× 0
Не більше 100.
А сколько у них замов.Тысячи получаетца а в деньгах милионы,низачто.
Для чого кормити250 депутатів як можна 1чел з області і досить.буде більше толку.
Яких 250? Досить50 і баста.
100!
25 или макс 50. А то не прокормим
250 -это много , 25 достаточно.
Ще менше
Только 25 и не больше
Не більше 100
25 й не більше
От каждой области-1(один!)
Вистачить 50 і то трохи забагато.Навіщо знов кормити лишні роти.
До 100 !
Человек 30 хватит, и за прогулы в отставку
Не больше50
25
Так як вони працюють то дстаточно100
Можно и меньше и желательно без помощника.
до 50 .хвати дармоідів годувати.
25. Вы на швейцарию посмотрите 8 министров, 4 языка и живут же люди………
В однiй краïнi вiсiм депутатiв,чому i нам неможна?
Українці намагаються зменшити чисельність ж
депутатів, а ті, в свю чергу- чисельність українців. Як ви вважаєте, хто переможе? Поки що перемагають депутати.
Як що один “кнопкодавить” за 10,
То потрібно- 45!!!!!
…а яка від них користь?
По одному от области
Только 25!!!!
100 і не більше. І зарплата 10 мінімалок . Зняти всі пільги.
25самый раз
Депутати цього скликання ніколи не проголосують за зменшення склади ради
100 максимум
Украинцы говорили не больше 150 ….250 это много
25 хватит!
Не 250 а 100 розмова була.
250 много а 100 самый раз Нечего выкидывать деньги на ветер И зарплату 6000 хватит
25
До 25.
Собрали дармоедов и они за наш счёт обагащаются
250 тоже очень много!хотя бы 100…Ну хватит нам содержать этих дармоедов-миллиардеров!!!!!!
До 25 достаточно.
Треба,щоб було 100!
250-це забагато! До 100 більше ніж достатньо!
25 областей 25 депутатов в Швейцарии 8 человек в правительстве
Если 250 ещё 250 помощник,нет это много если без помощником то это нормально???
Много . Хватит разводить дармоедов .
25-не более.
Анна Гулько-Концемал дамочка вы что городите какие 10 минималок? Минималка как у всех что бы знали как народ живет!
Зачем так много???????
5о и точка
50 и хватит
250 це занадто багато не знаю хто як но на мою думку само оптимальний варіант не БІЛЬШЕ як 75
Нет. Это много! Дорогое удовольствие! Человек 25 нормально будет.
50 не більше
Не 250 а 25!!!!!
Пiдтримую. Можна навiть менше
50 буде добре
Скаждой области по одному достаточно
Зачем так много?
От каждой области по депутату и хватит.
Шоб був дієздатний парламент потрібно максимум 150…
Хватит и 100.И эти ничего не делают .Сидят на шее народа ,получают бешеные бабки и кучу доплат начиная за интенсивность работы и заканчивая на жилье.Доплат больше чем зарплата.
я не розумію, чому, якщо вчитель, або продавець не прийде на роботу – його звільняють, а депутатам можна не приходити на сесії ВР. Є такі, що були по разу за каденцію. І обходяться ж без них! Значить 100 депутатів достатньо! А за пропуски без поважних причин – забирати мандати!
А 100? ??
Достаточно 25-50 с з/пл минималкою
Посмотрите заседание ВР. В зале практически всегда присутствует не более 100 человек.
Максимум 100
250 это много чем меньше тем дешевле они обойдутся налогоплательщикам и лишить неприкосновенности
38 областей и 38 депутатов и точка.
Нахрена так так много 25 и чтоб отвечали по полной…
Не более ста ЧЕЛОВЕК. И именно людей, а не по спискам.
Нет, украинцы не поддерживают и 250, только 25 и пусть работают как и люди в шахтах, на заводах.А то у них то каникулы, то отпуска, то сплошные прогулы.
Досить 50 голів за рахунок відрядних.
250 забагато досить
100 і то мають бути
Профессіонал а не
Куми і моделі
Це забагато для України, досить сто п’ятдесят відданих своїй справі,які зможуть зробити свою державу заможньою та щасливою. Не забудьте зняти недоторканність та чесно виконувати свої обов’язки.
Тетяна Бригинець Точно ,будет минималка сами собой отсеются.
25 достатньо,а у кожного ще помічники.
75 то із всіма помощниками замами і всім прочим
Це ще дуже багато:5=можливо й буде ефект.Чим менше, тим краще будуть працювати.
25 – ОК !
Как по мне ,то это много , 100 человек достаточно для хорошей работы .
100
25
250Много,а 100 как раз!!!
Тільки 25
2
По одному з області .
100человек и не более
До 100 всех итого (замы, замы замов, помощники и прочая хрень)
По количеству областей
Анна Гулько-Концемал 100 і мінімалка
ПО ОДНОМУ С ОБЛАСТНОГО ЦЕНТРА. И ПО ОДНОМУ С ОБЛАСТИ. И БУДЕТ ПОРЯДОК. ДАРМОЕДОВ НЕ НАДООО! БЫЛИ УЖЕ.
ПОДДЕРЖИТЕ
По количеству областей и пусть каждый месяц собираются и отчитываются и планируют работы на следующий месяц
150 з головою в истачить.Щоб працювали на людей Украiни.
Это еще много.
До 100
Це нас підводят до того,що потрібно змінювати Конституцію України а під шумок приберуть пару ст.де українці є Тітульними, власниками землі,надр,корисних копалин і все успадкують наші алігархи . Ось до цього веде команда неведимок Зеленського
От каждой области 1
100 и хватит
25 областей 25 депутатів досить
Уберите их зарплату , льготы , разные выплаты и неприкосновенность … Пусть будет как при Союзе – на пару недель пару раз в год и тогда не надо выделять им служебное жилье , у них своё в избытке … Приняли законы и вернулись по своим хатынкам ! Какая экономия бюджетных средств , скорость принятия решений и многое другое ! Да они и сами не захотят в такую ВРУ , ведь кормушки не будет … Останется только почётное звание – депутат … Давай В. Зеленский внедряй и жизнь всех украинцев станет только ЛУЧШЕ , а они узнают как выживать на те законы , которые они приняли !!!
Вони там сплять, і граються з телефонами, 25 однозначно їх там ніколи більше немає
Нащо 250 трутнів. Не більше ніж 150 хватить.
При СССР руководило политбюро всей страной 26 человек а сейчас набрали дормоедов шобло
Так.
Не більш 70
Никаких 250 сколько областей столько и депутатов по 1 скаждой области хватит кормить дармоедов
Хай ті кому за 70 підуть на заслужений відпочинок а на їх місце ніко не брати.
Там и 150 хватит!Должны остаются те кто действительно работал!
На…й трутні на нашу шию?! 25- потолок.
Розігнати цей свинарник мінімум вдвічі, і врізати зарплату бо жир через вуха лізе.
25 и точка!
Подивіться більш розвинуті країни… Скільки там!? Нащо 100?
нее. сколько областей., столько и депутатов.
А навіщо більше.?
МНОГО-НАДО МЕНЬШЕ!!!
Хватить i 100!
250 это очень много. Достаточно и 100 чел. Они сидят в телефонах или спят.
Не больше 100.
Это очень много дармоедов.От безделья показывают,то спят или деруться.
Це ще й багато !
До100
До 100
Зачем так много!!?
100, максимум 150.и головные, заробiтну
плату не мають право самi собi назначать.
Навіщо нам лишні свиножери ??????
#МАКСИМУМ 25 человек!!!!
Это много! До 100 хватит!
100 депутатів, але зарплата на половину менша. Вже тошнить від тих наглих прожерливих хавальників.
Максимум – по 2 депутата з області, зняти недоторканість і призначити зарплату держслужбовця. І немає чого ім « спати» на засіданнях !
Від області по одному.
250 много,очень много,хватит 50 и ни на одну морду больше!!!Страну надо вытягивать,из дерьма,а не обогащать,еще одних дармоедов!!!
І що 250дармоїдів буде далі тормозити розвиток країни, зменшити до мінімуму,і щоб працювали,а не будуть дбати про країну і народ, зразу судити і замінювати відповідальною людиною .
250 це тоже дохрена.
25 областей – 25 депутатов
Тож звідки така інформація.Ти пиши50-100а вони тобі 250.Звідки взяли 250.
25 правильно
100 зменшуйте як хочете стане не можете кличте мене я це зроблю?
100 не больше!!!!!!!!!!
Самый раз
100 і більше ні в якому разі.
20_30.хоча б на роботу будуть ходити.зразу буде видно хто робить ,а хто шариться
250 много! Смысл? ВЫ ПОСМОТРИТЕ СКОЛЬКО ИХ ПРИХОДИТ НА РАБОТУ? ОДИН ГОЛОСУЕТ ЗА 10 РЫХ.
Да.
15человек и хватит и хай сами платять со своего кармана своим секретарам а ни из державного кармана и больше работи робить будут бо вопше охуели
Від кожної обл. 8-10 депутатів.
Не больше 100, даже 75 хватит, а в переводе на деньги, которые получают и так на них расходов много.
Это много 8 министров и всё пускай работают
Давно ПОРААА !
Так як хочуть українці не більше 100!
Взагалі таких дармоїдів і злодюг вистарчить 100
Да зачем они вообще нужны?
З каждоі області по одному іхватить цех дармоідів вже вигудували на свою голову одних
До 25
Елена Марченко все правильно, на біса знову стільки дармоїдів утримувати
Только 25 и хватит
Ви подивіться на цих відкормлених дармоїдів геть з верховної ради на фронт і там митінговать
с каждой области по3 депутата,больше чем достаточно!
Максимально 100.
Нет, не поддерживают до 250. Хватит дармоедов кормить. 100-150 вполне достаточно
Хватит сил
25 областей. По два депутата о каждой области. Значит, 50 депутатов.
И пусть получают минималку ,может не будут лезть в раду ,охота отпадает
Можно и 200.
250
Навіщо так багато.Їхню зайнятість ми бачили..Менше буде – більше толку..Це ж знову на нашому утриманні…
Я думаю 250много,хватит и 50,нечего их кормить дармоедов
25 членів хватить…?
Это много нам хватило шоу при той власти их содержание дорого обходиться
25 областей и 25 депутатов!!!!
Не 250 а 25 депутатів Крапка.
25 за глаза хватит,но чтоб работали а не только воровали.
150 позаглаза хватит. Начинают своих любовниц пристраивать и прочих корешей.
Сколько областей, вот столько и депутатов!
До100 человек
Від кожноі області по одному і досить.
Не,согласна,максимум,по количеству областей
Не до 250 а хоча тільки 100 і то забагато
Зачем так много? Не больше 100 и за непосещение лишать мандата!!!
25 — НЕ БОЛЕЕ
Можно и 150…вполне хватит…всёравно ничего не делают, только под себя законы принимают…и зарплату им минималку…
Не 250 а50
Украинцы не поддержуют 250 депутатов,достаточно 100 человек и то много.Будет 100 депу татов присутствовать будет 50 ,за остальных будут нажимать кнопки.Никакой с них работы нет,все законы делаются под себя, за народ они не думают.Нужно им платить зарплату за количество выхододней на работу,а так прогулял,пропил,проспал,а зарплата есть.
Зачем столько дармоедов? Пусть меньше,но добросовестно относится к своим обязательствам
никто из украинцев не поддерживает 250 все брехня в очередной раз над нами ищдеваються
25.
250 это много , хватит и 100 и чтобы работали на местах ,а приезжали только на сессии , наш бюджет вздохнет облегчено, сколько лет кормили бездельников
25 хватит. Максимум 50. Один или два человека с области. Неприкосновенность снять, льготы убрать. За прогулы увольнять. На сессию приехали… роботу сделали, поехали назад.
Нет. 50 норма
А 25 лучше
пошли на хуй не пидтрымуем!!!!!!!
Їх 100 хвате ми їх довго будемо с одержати
100 максимум..
Светлана Мороз согласна 100%, нечего протирать штаны
100.
Согласны на 40 депутатов и не больше, хватит кормить дармоедов вечно отдыха ющих!!
25!
Нарешті тільки це зробіть .просить вся Україна і зарплату дати як пенсія у пенсіонерів .мінімалку
Це забагато!Скільки областей,стільки і депутатів!!! Більше не потрібно!!!! І хай працюють на всю потужність для народу!!!!!!
ЦЕ БАГАТО.100 ХВАТИТЬ З ГОЛОВОЮ. НА ХРЕНА УКРАЇНЦІ МАЮТЬ НА НИХ РОБИТИ. ЩО ВОНИ ТАМ ВАГОНИ ГРУЗЯТЬ, ЧИ ЩО, ЩО ЇХ ТРЕБА ТАК БАГАТО. А ЗАКОНИ ПРИЙНЯТИ І 100 ЧОЛОВІК ПРИЙМЕ.
Tatyana Grotska-Feydak ми не повинні просити, повинні требувати
Нет это много сто и хватет и зарплата как у народа 4.200
Да твари своего жилья полно так они еще с государства тянут
Реву гнати в шию першого з зарплатою 1497 грн. , от тоді нехай буде такий мудрий!
Якщо зняти з депутатів всі пільги, перед балотуванням обов’язково проходження поліграфії, обстеження на алкоголізм,наркоти і у психіатра + зняти недоторканість, аудит на законність придбаної власності,як рухомого, так і не рухомого майна, тоді 100% не балотуватиметься ні один з таких ,як нинішні депутати.Підуть такі ,що , дійсно, хочуть зробити свою країну багатою і заможною. По іншому зменшення кількості їх не буде, вони ж там ховаються від ,різного роду відповідальності + політична корупція та інші прибутки, тому за зменшення їх кількості не проголосують.
Найвищий час….
Чем меньше,тем лучше!!!!Расходы слишком большие их содержать,а толку как посмотришь, от этих депутатов, особо нет!!!!
Я тодк за то, 25 это достаточно. С каждой области по одному. И то надо, чтоб не протирали штаны, а собирались на заседаниЯ. Пусть работают в областных радах. Принимают людей, с их проблемами. Будут ближе к народу. Хватит дармоедов. Пусть кажлый из них зарабатывает свою зарплату. И ни каких льгот.
І скасувати всі пільги Нехай поживуть як прості смерті на мінімалку
Треба ще меньше.
250это тоже много
тільки так …почати з них,тому що все починається і розкрадається…..
Це ще багато, треба зменшити, всеодно там спите, а свiтла нагорае ,,мама не горюй”
Достатньо 25
Не більше 100.
Это слишком много! По одному из областей – достаточно
ДО 25 А НЕ 250
НА ХРЕН ЕЩЕ 125 ВОЛОЕБОВ
Оченьмного в бедной стране хватит50 по 2 от обл .и засьавить их работать а не спать на заседан и контролир статки хватит обворов страну и народ
50 голов достатньо меньше дармоєдів більше толку.
Наталия Горкавая Підписуюсь під кожним словом.
А якщо серйозно то 150, де більша область там 7 де меньша 5 депутатів і щоб робили на100 :/
Це багато, досить 60-70 може якийсь толк буде, і гроші зекономимо
А у нас что 250 областей ,у нас 25 обл так что станет и 25 депутатов , хватит уже держать дар,,,,,,,д на своей шее
Да да очень правильно ,и за это же
Людмила Шевель
По два от области на год а не на пять !
Это очень много
25 достаточно! Дать зарплату среднюю по Украине и посмотреть как они будут рваться в депутаты! А то от корыта отогнать невозможно))))
Они что слушают народ !!!!??????? Они делают то что сами хотят !!!
100 і хватить якби зарплата була 1480 то не рвались у депутати
От 50 до 100
25—хватит вполне и пару министров
До 50-ти
250 очень много, 25 и пусть работают, а то привыкли жировать ничего не делать. Работать как все люди, а то понапридумывали каникул разных, работа в округах, где их никогда нет. Зарплату не больше 10 прожиточных минимумов, а то они видите ли не дворники (Тетерук изволил выразиться), им нужны костюмы, туфли для поездок за рубеж, узнают вас и так, вы дела свои на благо народа, который вас избрал показывайте, а не костюмы брендовые.
25 и хватит
Нет ,только 25 и зарплату минималку
Это очень много, максимум до 100
Этих дармоедов много развелось. Уменьшить до минимума!!!
Враньё! 30 -50 человек ДОСТАТОЧНО! !!
Людмила Шевель поддерживаю на все 100%.
Зачем нолик дописали? Речь шла только о 25!!!!! Кому-то ещё не верится или не хочется, чтоб так было?
Сто депутатов
100 штук і не більше!! Жодних пільг, недоторканості, зменшити кількість днів відпустки, обмежити кількість помічників до 2 чоловік, зарплати як в усіх держслужбовців , ніяких премій і тоді побачимо скільки їх захоче іти в депутати і працювати! !!!
Убрать их до 100 человек всеравно с их толку никакого только деньги транжырят. Ни в одной стране такого нет как у нас. Как раньше было 10 министров и всё успевали а теперь только спять на заседаниях и не ходят туда.
Хватит кормить дармоедов
Вот видите, как прекрасно. Нужен один голос, а не разногласия 450 спящих баранов
Двісті п’ятдесят—забагато.Досить утримувати ледацюг.
Повинно бути по п’ять від кожної області.
1) промисловість
2) агррарії
3) бізнес
4) освіта
5) медицина
Цього буде досить.
эчим менше ,тим краще,дармоідів,не треба,за прогули звільняти,не єфективний міняти
50 хватає.Не треба годувати дармоїдів.Зарплати зменшити,пільги зняти і побачимо скільки залишиться бажаючих.
100 и хватит Дормаедов
От силы 50 а то и меньше
Які 250 депутатів схаменіться.Для чого вони там?Не більше 100 і то багато. Якщо президент Зеленський це допустить, то все лишиться по старому.НЕ БІЛЬШЕ, МЕНШЕ МОЖНА.Ні в якому разі не по партіях вибори,тільки відкриті списки.
До 25.
С каждой области по 5 депутатов
Каких 250, их и 25 хватит!!! На крайний случай можно ещё чуток добавить. Но не 250 и даже не 100. Хватит протирать штаны и кормить их. Раньше все депутаты были от производства.
Іще менше.
Самое верное решение, Наталия. Раз уж у нас народовластие, то народ и должен решать!!!
Можна ще менше
Людмила поддерживаю, только поменять нынешних.
А як порошенко взяв на вибори мільярди це в порядку а зеленський ще не президент і вже винен.
Яке 250? 25 хватить!
Можна 25 досить
Олег Симоновский З усіма згоден, щодо зменшення “їх”! Але виникає питання – хто на сьогоднішній внесе зміни до Конституції, відносно складу ВРУ
Нынешние, должны понести наказание с конфискацией. Перерасчет всех ЗАРАБОТКОВ
Дайте им минимум снимите льготы и останутся только те кто за народ
Микола Король Діюча ВРУ цього ніколи підтримає!
Оставить по минимуму.