За рік виробництво горілки в Україні зросло на 2%.
Про це свідчать дані Держстатистики, передає УНН.
Також досить відчутно зросло виробництво лікерів – на 11,1%.
Окрім того, Україна наростила виробництво слабоалкогольних напоїв — на 5,7%.
При цьому, впало виробництво вин ігристих — на 15,4%. Рекордно просіло виробництво вермутів та вин ароматизованих — на 60,8%.
Також статистичні дані свідчать про падіння виробництва пива солодового — на 0,5%.
Нагадаємо, в Україні навесні подорожчають овочі, крупи та м’ясо.




