Україна наростила виробництво горілки

За рік виробництво горілки в Україні зросло на 2%.

Про це свідчать дані Держстатистики, передає УНН.

Також досить відчутно зросло виробництво лікерів – на 11,1%.

Окрім того, Україна наростила виробництво слабоалкогольних напоїв — на 5,7%.

При цьому, впало виробництво вин ігристих — на 15,4%. Рекордно просіло виробництво вермутів та вин ароматизованих — на 60,8%.

Також статистичні дані свідчать про падіння виробництва пива солодового — на 0,5%.

Нагадаємо, в Україні навесні подорожчають овочі, крупи та м’ясо.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ