Україна наростила імпорт електрики з РФ

Україна знову збільшила показники імпорту електроенергії з Російської Федерації. На цей раз даний показник виріс на 1 060 МВт на годину, як свідчать офіційні дані з боку “Укренерго”.

Про це повідомляє “Перший діловий.

Відзначимо, що таку статистику компанія оприлюднила в п’ятницю, 12 лютого.

За загальними показниками українська енергетична система імпортувала 1512 МВт-год електроенергії, більша частина якої була куплена у РФ.

Також країна імпортувала ресурс у Білорусі – 452 МВт-год, Словаччини – 328 МВт-год і Угорщини – 20 МВт-год.

Відзначимо, що через сильне похолодання держава збільшила використання електроенергії до рекордних за останні шість років значень.

Нагадаємо, що згідно з даними НЕК «Укренерго», Україна в січні 2021 року знизила експорт електроенергії в 13,4 раза (на 645,3 млн кВт-год) в порівнянні з аналогічним періодом 2020 року – до 51,9 млн кВт-год.

За розрахунками компанії, зокрема, постачання з «енергоострова Бурштинської ТЕС” у напрямку Угорщини, Словаччини та Румунії скоротилися в 9,7 раза (на 448,9 млн кВт-год) – до 51,9 млн кВт-год.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ