Український літак, який евакуює з китайського Уханя громадян України та іноземців, забере тільки здорових людей, хворі вимушені будуть залишитися в КНР.
Про це на брифінгу заявив заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко, — передає Громадське.
«Я хотів би наголосити, що евакуюються здорові люди. На борт людей із симптомами гострої респіраторної хвороби не буде допущено. Це загальносвітова практика евакуації з карантинних зон», — сказав він.
Ляшко уточнив, що перед тим, як сісти в літак, українці та іноземці мають пройти медичний огляд китайськими спеціалістами, а потім ще й українськими.
Також він наголосив, що зони в літаку розділені таким чином, щоби виключити інфікування під час польоту з Китаю в Україну.
Нагадаємо, у китайській провінції Хубей заборонили користуватися власними авто через епідемію коронавірусу.





ждить припруть вирус ще непровирений
На кого розрахована ця інформаційна писанина? На дурнів??
А разве можно больных везти?
а як вони визначать хто хворий, а хто не хворий? в Україні немає ані апаратної бази ані фахівців, які б могли це зробити….
Завезуть вірус , а потім умиють руки скажуть оштбочка вийшла , самі втечуть з сім‘ями на Сейшели , а м тут будем розгрібати
А що ми можемо знати, чи гадати? Це велика біда.
Ще цю заразу нехай привезуть і все.
Нам до війни, дебільних платіжок тільки віруса не фатає.
Читаю комментарии и удивляюсь вам люди. Что ж бросать людей в китае, разьве они виноватв в том, что там вспышка эпидемии, а если бы там были ваши дети, родители вы так же бы выступали?
Игорь Антоненко свалили из страны,пусть теперь там и сидят.
Кирилл Коломиец кирилл, поехали не от хорошей жизни. Была бы тут нормальная работа и зарплата, разьве ездили б люди по всему миру
Хочуть їхати в Китай назад непускати бо привезуть заразу
Так в Китае хоть их будут лечить, а в Украине -нечем и некому…,:(
Так має бути нащо заносити інф
Игорь Антоненко заради безпеки то гуманно їх там будуть лікувати а в нас то буде джерело інф
Игорь Антоненко а теперь их домой забирать,чтобы ещё и других заразить?
Щоб китайці проводили досліди….
Вони це хотять спеціально зробити щоб люди захворіли а потім скажуть що вірус сам прийшов бо вони своїх людей не захистять