26.5 C
Kyiv
Понеділок, 15 Липня, 2024

Ухвалення допомоги Україні та Ізраїлю: Білий дім закликає Конгрес пришвидшитись

Президент США Джо Байден закликає Конгрес діяти якомога швидше у питанні схвалення запиту на додаткове фінансування для Ізраїлю і України. Про це на брифінгу у Білому Домі заявив координатор зі стратегічних комунікацій Ради нацбезпеки США Джон Кірбі, повідомляє сайт Білого дому.

“Так, я дозволю членам Конгресу говорити за себе з точки зору того, як вони хочуть просувати цей додатковий запит. Ми подали його разом, тому що вважаємо, що все це важливо. Кожен долар, який ми попросили для додаткового фінансування, має невідкладний характер, і ми закликаємо Конгрес якнайшвидше розглянути всі ці питання”, – заявив Кірбі.

Також він заявив, що з точки зору процедури, можна домогтися ухвалення нового закону маючи Спікера палати представників США, тому “було б корисно його мати”.

“Ми знаємо, що існує значна двопартійна підтримка продовження підтримки України і продовження підтримки Ізраїлю – в обох палатах, між іншим. Ми знаємо, що там є велика двопартійна підтримка. Президент закликає Конгрес діяти якомога швидше”, – зауважив Кірбі.

 

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>