0.4 C
Kyiv
Понеділок, 11 Грудня, 2023

Удари ЗСУ по тилах армії РФ підривають бойовий дух окупантів, – ISW

Удари української армії по тилах противника підривають бойовий дух російських військ, що може загрожувати стабільності російської оборони на кількох критичних ділянках фронту.

Про це повідомляє ISW.

За даними аналітиків, російські передові підрозділи, особливо на півдні України, часто боролися із падінням бойового духу після українських ударів по тилах. Проблеми з моральним духом можуть швидко загостритися і поширитися серед армії РФ, якщо один із підрозділів під тиском буде знищено, що може спричинити паніку та значно знизити боєздатність інших російських сил.

Прорвана лінія оборони загрожуватиме цілісності єдиної системи, і такий прорив у російській лінії фронту створить уразливість, якою можуть скористатися українські сили. Окупантам також, ймовірно, не вистачає необхідних резервів для ротації підрозділів, що вийшли з ладу, що робить обов’язковим збереження бойового духу в передових підрозділах.

Ключові висновки ISW:

  • ЗСУ вели контрнаступальні операції як мінімум на двох ділянках фронту та просувалися на південному напрямку.
  • Нідерланди та Данія підтвердили, що передадуть Україні винищувачі F-16, але не уточнили, коли.
  • 20 серпня російські війська вели наступальні операції в районі Куп’янська, Кремінної, Бахмута, а також на лінії Авдіївка – Донецьк.
  • Російська влада продовжує насильно вивозити матерів та дітей з окупованих територій України до Росії під виглядом лікарень.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>