У ЗСУ зареєстрували 21 новий випадок COVID-19

У Збройних силах України за минулу добу, 26 червня, зареєстрували 21 новий випадок коронавірусного захворювання COVID-19.

Про це повідомляє Командування медичних сил ЗСУ.

Загалом, станом на 27 червня у ЗСУ на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, хворють 166 людей. За час пандемії одужали 302 людини, летальних випадків — 5.

«На ізоляції (в тому числі самоізоляція) перебуває 576 осіб. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція найближчих три доби — 178 осіб», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у на лікуванні у медзакладах перебувають 13 людей, а на лікуванні вдома під наглядом медичної служби — 8 людей.

Нагааємо, в Україні за минулу добу коронавірус виявили у 948 людей.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ