В Україні запровадять нові військові звання бригадного генерала та командора-адмірала,натомість скасують існуючі звання генерала армії України та генерал-полковника.
Усі ці нововведення передбачає законопроєкт № 2247 від 09.10.2019, що зареєстрований провладною більшістю.
Звання генерал-полковника не зовсім скасують, а перейменують на “генерала” (по аналогії з адміралом, що є найвищим званням у ВМС).
Закон пропонує встановлення нових назв військових звань вищого офіцерського складу відповідно до військових звань, прийнятих у провідних країнах-членах НАТО.

Нагадаємо, добровольці після зустрічі з Зеленським вивезли зброю із Золотого у супроводі поліції.





Ну правильно, генералів уже більше чим у всьому світі, тепер давайте командорів розведем. Капець…..
не треба розводити на 28 суден флоту зараз 44 адмірали. це не фейк. якщо знаєте як . то првірте..