У Житомирі молодий лікар напав на директорку клініки та намагався вбити (ВІДЕО)

У Житомирі 28-річний лікар стоматологічної клініки на ґрунті робочих відносин та боргових зобов’язань намагався вбити директора клініки.

Про це повідомляє поліція Житомирської області.

Подія сталася 19 листопада у місті Житомирі, у приміщенні стоматологічного центру. Працівники центру виявили у кабінеті важко поранену з тяжкими травмами голови та ока директорку 1958 року народження. Жінка була без свідомості. Її невідкладно доставили до лікарні та прооперували, врятувавши життя. Наразі стан жінки, за прогнозами лікарів, стабільний.

Правоохоронці встановили перебіг подій життя жінки упродовж останнього періоду.

«У результаті проведеної роботи поліцейським вдалось встановити причетність до події жителя Житомира, який працював у цій же клініці. За наявною інформацією, між потерпілою та молодиком виник конфлікт на ґрунті робочих відносин та боргових зобов’язань останнього. 27 листопада оперативники затримали 28-річного лікаря за обґрунтованою підозрою у травмуванні з метою вбивства директорки з корисливих мотивів. Під час невідкладних обшуків у кількох місцях були вилучені свідчення його причетності до кримінального діяння», – додали в поліції.

Наразі чоловікові оголошено про підозру за ч. 2 ст. 15 (Замах на кримінальне правопорушення) та ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України.

Раніше він уже притягувався до кримінальної відповідальності. Йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до 15 років, або довічного ув’язнення.

Раніше вагітна лікар з Житомира розповіла про напад з боку пацієнта.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ