8.3 C
Kyiv
Четвер, 18 Квітня, 2024

У Зеленського відреагували на публікацію NYT про Костянтинівку: триває розслідування удару

Слідство щодо обстрілу ринку у Костянтинівці Донецької області у середу, 6 вересня, ще триває. При цьому не варто забувати, що саме РФ вторглася в Україну і завдає ударів по мирному населенню.

Саме так прокоментував радник голови Офісу президента Михайло Подоляк нещодавну публікацію NYT.

“Безперечно, поява в іноземних виданнях публікацій із сумнівами щодо причетності Росії до удару по Костянтинівці спричиняє зростання конспірологічних теорій, а отже, вимагатиме додаткової юридичної оцінки з боку слідчих органів. Суспільство точно отримає відповідь на питання, що саме сталося в Костянтинівці”, – сказав він.

За словами Подоляка, правоохоронні органи за замовчуванням проводять ґрунтовне та детальне розслідування кожного інциденту в межах фіксації та документації російських воєнних злочинів, зокрема, вивчаються обставини удару по Костянтинівці.

“У будь-якому разі юридичну істину буде встановлено”, – підкреслив він.

Подоляк також нагадав, що не слід забувати той факт, що це Росія розпочала вторгнення в Україну й саме Росія відповідальна за принесення війни в Україну.

“І саме Росія регулярно завдає масованих ракетних, бомбових і дронових ударів по цивільній інфраструктурі та цивільному населенню. Україна ж веде виключно оборонні дії, захищає себе та свої території”, – додав він.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>