У Запоріжжі вилучили тонну небезпечних кавунів

У Запорізькій області не допустили до продажу кавуни, в яких вміст нітратів був майже в чотири рази вище допустимої норми.

Про це напередодні повідомило регіональне управління Держспоживслужби, пише «Слово і Діло».

Відзначається, що на агропродовольчих ринках міста Запоріжжя фахівцями було досліджено 656 проб баштанних культур.

«За результатами досліджень виявлено 20 випадків перевищення допустимого рівня вмісту нітратів. Небезпечна продукція в кількості більше однієї тонни денатурованого і не допущена до реалізації», – йдеться в повідомленні.

При дослідженні баштанних культур на вміст нітратів, мінімальний показник становив 3,8 мг/кг, максимальний – 352,5 мг/кг, що майже в чотири рази вище допустимої норми. Норма вмісту нітратів в кавунах становить 60 мг/кг, динях – 90 мг/кг, повідомили в Держспоживслужбі.

Українців також закликали при покупці баштанних на ринках, вимагати експертний висновок лабораторії, а «якщо купуєте в магазині – супутні документи, що підтверджують безпеку цієї продукції».

«Ні в якому разі не купуйте кавуни і дині на стихійних ринках», – додали в Держспоживслужбі.

Раніше у Києві в припаркованій автівці знайшли тіло 84-річного чоловіка.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ