Тіло українського марафонця та тренера з лижного спорту Олексія Борисенка, який зник ще в березні на горі Фудзі, знайшли в Японії.
Про це пише “ТСН”.
37-річний спортсмен прилетів у Токіо для участі в міжнародних змаганнях, але їх скасували через пандемію коронавірусу. Тож чоловік вирішив підкорити Фудзіяму попри те, що ранньої весни це робити заборонено.
Після того перестав виходити на зв’язок з рідними, а вони здійняли галас. Японські рятувальники виявили тіло ще місяць тому. Однак ідентифікували лише зараз.
Нагадаємо, ІНФОРМАТОР писав, що учасниця марафону на Одещині, яку шукали 8 годин, померла.




