У українки після купання в Дніпрі позеленів собака (ФОТО)

Цвітіння Дніпра в цьому році шокує навіть бувалих — люди кажуть, що такого не було останні років 30. Через це буквально “зеленіють” всі, хто скупається в головній річці країни.

Фото зі своїм позеленілим собакою опублікувала у себе в Facebook черкащанка Ірина Вербівська. “Дніпро і правда гине, я це спостерігаю щороку, риби все менше й менше, а та що є — вона вся з паразитами та виразками”, — пише жінка.

За словами Вербівської, “з кожним роком Дніпро перетворюється на болото, скоро не буде Дніпра, а буде тільки ця каша”, – пише УНІАН.

На ситуацію звернув увагу і нардеп VII та VIII скликань Єгор Фірсов.

Цвітіння води відбувається через розмноження в ній ціанобактерій, або синьо-зелених водоростей. Одна з причин цього — спека. Але в “Київводоканалі” уточнюють, що інша причина — активний злив у воду фосфатів.

Це, в свою чергу, призводить до загибелі риби та іншої водної фауни, оскільки ціанобактерії поглинають розчинений у воді кисень.

https://www.facebook.com/rusalka1986/posts/1016159819139118

Нагадаємо, біля греблі ДніпроГЕС масово загинула риба.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ