На Донбасі у п’ятницю, 23 серпня, запустили безпілотник із вітальними листівками з нагоди Дня державного прапора та Дня Незалежності.
Про це повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян на сторінці у Facebook.
Дрон розкидав листівки на центральній площі окупованої Горлівки. Таким чином українців, які залишаються на окупованій землі, привітали зі святами.
“Синьо-жовті листівки доставляємо поки не “Укрпоштою”. Європа буде від Лісабона до Владивостока, коли український прапор повернеться у Владивосток! Зі святом!” — написав Омелян.
https://www.facebook.com/volodymyr.omelyan/videos/10156881077438439/
Раніше контррозвідники СБУ затримали двох українок-інформаторок «ЛНР».




