У центрі окупованої Горлівки дрон розкидав вітальні листівки до Дня Незалежності

На Донбасі у п’ятницю, 23 серпня, запустили безпілотник із вітальними листівками з нагоди Дня державного прапора та Дня Незалежності.

Про це повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян на сторінці у Facebook.

Дрон розкидав листівки на центральній площі окупованої Горлівки. Таким чином українців, які залишаються на окупованій землі, привітали зі святами.

“Синьо-жовті листівки доставляємо поки не “Укрпоштою”. Європа буде від Лісабона до Владивостока, коли український прапор повернеться у Владивосток! Зі святом!” — написав Омелян.

https://www.facebook.com/volodymyr.omelyan/videos/10156881077438439/

Раніше контррозвідники СБУ затримали двох українок-інформаторок «ЛНР».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ