У Тернополі ексдиректора підприємства підозрюють у спробі незаконної приватизації майна вартістю понад 30 млн грн

Прокуратура Тернопільської області повідомила колишнього директора підприємства про підозру в замаху на незаконну приватизацію комунального майна, а також службове підроблення (ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 233, ч. 1 ст. 366 КК України).

Про це йдеться на сайті Офісу генерального прокурора.

Слідчі ГУ Нацполіції в області, за оперативного супроводу Управління СБУ в Тернопільській області, здійснюють досудове розслідування у кримінальному провадженні.

За даними слідства, колишній директор підприємства, діючи за попередньою змовою з групою осіб, мав намір приватизувати за заниженою у понад 7 разів вартістю нежитлові приміщення загальною площею більш ніж 3 тис. кв. м на суму 30 млн грн, розташовані в історичній частині м. Тернополя. Переслідуючи таку корисливу мету, він підписав свідомо неправдиві документи про нібито проведення невід’ємних поліпшень орендованого майна.

Також повідомлено підозру інженеру технагляду у видачі свідомо підробленого офіційного документа стосовно вказаних приміщень (ч. 2 ст. 358 КК України).

Прокуратура області наклала арешт на майно та вживає заходи щодо його передачі в управління Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

Нагадаємо, Україна відмовилася від великої приватизації на період кризи.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ