26.5 C
Kyiv
Понеділок, 15 Липня, 2024

У росіян “загострення мародерської хвороби”. Гуменюк пояснила, що це означає

Росіяни на тимчасово окупованій території Херсонській області страждають на “загострення мародерської хвороби”. Це може означати лише одне – закріплюватись у тих населених пунктах, де мародерять, вони не планують.

Про це йдеться у заяві керівника Об’єднаного координаційного прес-центру Сил оборони півдня України Наталії Гуменюк під час телемарафону.

“Вони чинять подворові обходи і як констатують військові у них йде “загострення мародерської хвороби”. Вони пакують речи, дуже багато відправляють за поребрік.  Це, як правило ознака того, що вони вже не закріплюються в тих населених пунктах і переміщуються очевидно вглиб. Цілком очевидно, що будуть шукати місце зимівлі – там, де треба буде закріпитися на більш щільних рубежах оборони, де є залізо-бетонні конструкції”, – констатувала вона.

За словами Гуменюк, люди переховуються, не хочуть виходити на контакт з окупаційною владою, з представниками колаборантів, навіть з представниками військових.

“Там (на окупованих територіях Херсонської області, – ред.) посилюються поліцейські норми тиску на населення, які окупанти вважають для себе правильними, коли вишукують проукраїнські налаштованих людей, коли вишукують тих, хто ще не отримав російську “червону книжечку” і намагаються провести насильницьку паспортизацію серед того населення, яке можуть дістати з домівок”, – додала вона.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>