26.5 C
Kyiv
Понеділок, 15 Липня, 2024

У РФ невідомі знищують техніку для будівництва укріплень на кордоні з Україною, – ЦНС

У Росії на прикордонних з Україною ділянках невідомі активно знищують техніку будівельних батальйонів (стройбатів), що задіюється на зведення “укріплень” та загороджувальних конструкцій.

Про це повідомляє Центр національного спротиву (ЦНС).

Йдеться, зокрема, про російську Курську область.

За даними представників місцевого підпілля, комерційні структури регіону, у яких примусово забирають будівельну техніку, вимагають від влади області грошових компенсацій за знищені екскаватори.

Причиною цього є знищення такого майна партизанами “на регулярній основі”.

Так, учасники Асоціації селянських господарств та сільськогосподарських кооперативів Росії (АККОР) у Рильському районі Курської області виходять на акції протесту проти знищення їх сільськогосподарських земель.

Зокрема, розповідають у Центрі, у російському населеному пункті Стара Миколаївка на прикордонні з українською Сумською областю військовослужбовці ЗС РФ активно будують опорні пункти на чорноземах фермерів.

“При цьому земля стає непридатна до подальшого використання. Фермери передали фото укріплень окупантів на власній землі”, – йдеться у матеріалі.

У ЦНС додали, що продовжують спостерігати за діями російських загарбників, і нагадують, що передати українській розвідці інформацію про війська РФ можна за допомогою чату за цим посиланням.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>