У Кремлі назвали умову деескалації ситуації біля українських кордонів, куди РФ стягує свої війська. У Росії хочуть, щоб Україна відмовилася від “провокаційних дій”.
Про це заявив прес-секретар РФ Дмитро Пєсков, повідомляє ТАСС.
Він заявив, що занепокоєння через переміщення російських військ в Кремлі вважають безпідставними.
“Все стурбованості від кого б то не було, включаючи США, в зв’язку з переміщеннями наших збройних сил на території Росії, ми вважаємо безпідставними. На території України деескалація може статися тільки в результаті відмови збройних сил України від провокаційних дій”, – заявив Пєсков.
Зазначимо, що сьогодні Росія почала військові навчання у Чорному морі. У морі екіпажі кораблів проведуть одиночні і спільні залікові артилерійські стрільби по надводним і повітряним цілям.
Крім того, в акваторію Середземного моря увійшли американські ракетні есмінці Donald Cook (“Дональд Кук”) і Roosevelt (“Рузвельт”). Кораблі мають увійти в Чорне море 14 і 15 квітня.
Нагадаємо, раніше у Білому домі заявили, що поки рано говорити про місце зустрічі Байдена і Путіна.





Террорист щей умови ставить , странненько .
Бреше собака !!
Одна умова геть з
України
Задню нехоче включати розуміє це його поламана голка