11.5 C
Kyiv
Вівторок, 23 Квітня, 2024

У Польщі не бояться наслідків через заборону імпорту з України

Польща не боїться наслідків з боку ЄС чи Світової організації торгівлі (СОТ) за своє рішення запровадити заборону на імпорт сільгосппродукції з України.

Про це йдеться у заяві міністра сільського господарства Польщі Роберта Телуса в інтерв’ю EURACTIV.

“Ми хотіли б не реалізовувати односторонні рішення – ми були б більш щасливі, якби це зробив ЄС, що було б справжнім підходом солідарності ЄС – але ми були змушені прийняти рішення в односторонньому порядку, щоб захистити наших фермерів”, – сказав він.

На питання, чи побоюється він наслідків цього кроку, який, ймовірно, порушує законодавство ЄС з огляду на виняткову компетенцію ЄС у сфері торгівлі, міністр відповів, що “нічого не відбувається”.

Телус також додав, що якщо він робить “хороші справи” для польських фермерів і фермерів ЄС, він “не може боятися правил, які йдуть у неправильному напрямку”.

Аналогічно Телус не стурбований будь-якими потенційними наслідками на рівні Світової організації торгівлі (СОТ), оскільки він вважає, що для такого кроку “немає правової основи”.

“Я чув, що Польщі пред’являть позов за підтримку своїх фермерів, але це смішно”, – сказав він, уточнивши, що “не розуміє, якою буде правова основа для цього позову”.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>