16.5 C
Kyiv
Неділя, 14 Квітня, 2024

У Міноборони назвали умову за якої Україна виграє у війні

Україна безумовно виграє війну тоді, коли вийде у паритет з росіянами щодо озброєння.

Про це повідомила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр на щорічній зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES),.

«Ми змушені визнати, що ворог сильний і у ворога, тобто росіян більше людей і більше озброєння. Тому попри потужний наш дух, попри те, що українці значно професійніші, як військові, ніж наш ворог – нам вкрай складно воювати в умовах, коли у ворога більше озброєння. Скажімо на сході, щоб це було у цифрах зрозуміло, протягом минулого тижня – це близько 400 тис. снарядів збоку росіян по всій лінії східного фронту, і десь у вісім разів меншою є можливість у нас застосувати у відповідь боєприпаси», – розповіла Маляр.

За її словами, так само у росіян перевага в авіації.

«Попри всю їх перевагу нам вдається певним чином просуватися, тому суть зараз зводиться до того, що до нашого духу, міцності й професійності, якщо додати зброю, щоб ми вийшли у паритет з росіянами, то ми безумовно цю війну тоді виграємо», – сказала Маляр.

Окрім того, вона зазначила, що в України є одна стратегічна мета – це звільнити всі тимчасово окуповані території.

«Те, що стосується динаміки подій, які зараз відбуваються, то вони корегуються щодня й корегуються по ситуації. Наші командувачі оперативно-стратегічних угрупувань знаходяться всі в місцях ведення бойових дій і щодня отримуючи інформацію оперативну з місця проведення бойових дій там приймають рішення. Тому йде цілодобова робота», – розповіла Маляр.

Вона зауважила, що є і стратегічні речі.

«Їх власне дві – люди та озброєння. Фактор людей в країні дуже потужний. Ви бачите з якою міццю воюють українці, і наскільки ми не зламні, але фактор зброї так само вирішальний. Ми всі розуміємо, що станом на зараз в росіян озброєння більше, вони у цьому переважають», – сказала Маляр.

 

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>