У Львові правоохоронці затримали чоловіка у стані наркотичного сп’яніння, який погрожував зброєю.
Про це повідомляє патрульна поліція Львівської області.
5 лютого близько 12:00 на “гарячу лінію” чоловік повідомив, що під час конфлікту із іншим водієм той погрожував йому зброєю. Заявник надав правоохоронцям опис авто Mercedes-Benz, номерні знаки та опис водія.
Патрульні виявили авто на вулиці Винниченка у Львові і заблокували йому рух. З авто вийшли четверо чоловіків. 25-річний водій зазнався патрульним, що у автомобілі є незареєстрований травматичний пістолет.
До того ж, під час поверхневої перевірки пасажирів у них знайшли пакунки з наркотичною речовиною, ймовірно, маріхуаною. На місці події викликали слідчих.
За цим фактом на водія винесли постанову за ч.1 ст.126 КУпАП. Оскільки у львів’янина виявили ознаки наркотичного сп’яніння (від перевірки він відмовився) на нього склали протокол за ч.1 ст.130 КУпАП. Осіб доставили у відділ поліції для встановлення обставин. До слова, водій раніше судимий за опір працівникам правоохоронних органів при виконанні ними службових обов’язків.
Нагадаємо, у Дніпрі чоловік погрожував матері пістолетом та сокирою.




