У Львові водій-наркоман погрожував зброєю

У Львові правоохоронці затримали чоловіка у стані наркотичного сп’яніння, який погрожував зброєю.

Про це повідомляє патрульна поліція Львівської області.

5 лютого близько 12:00 на “гарячу лінію” чоловік повідомив, що під час конфлікту із іншим водієм той погрожував йому зброєю. Заявник надав правоохоронцям опис авто Mercedes-Benz, номерні знаки та опис водія.

Патрульні виявили авто на вулиці Винниченка у Львові і заблокували йому рух. З авто вийшли четверо чоловіків. 25-річний водій зазнався патрульним, що у автомобілі є незареєстрований травматичний пістолет.

До того ж, під час поверхневої перевірки пасажирів у них знайшли пакунки з наркотичною речовиною, ймовірно, маріхуаною. На місці події викликали слідчих.

За цим фактом на водія винесли постанову за ч.1 ст.126 КУпАП. Оскільки у львів’янина виявили ознаки наркотичного сп’яніння (від перевірки він відмовився) на нього склали протокол за ч.1 ст.130 КУпАП. Осіб доставили у відділ поліції для встановлення обставин. До слова, водій раніше судимий за опір працівникам правоохоронних органів при виконанні ними службових обов’язків.

Нагадаємо, у Дніпрі чоловік погрожував матері пістолетом та сокирою.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ