У Лозовій відновили денне водопостачання

У місті Лозова Харківської області після аварії на водогоні відновили денне водопостачання. Однак воду продовжуватимуть вимикати вночі для проведення санації аварійної ділянки водопроводу.

Про це повідомляє прес-служба Лозівської міської територіальної громади.

За словами директора ДП “Лозоваводосервіс” Володимира Кириченко, окрім Лозової, воду вночі вимикатимуть також у частині Панютиного і Домасі. Він також додав, що наступного тижня запланована санація аварійної ділянки водопроводу під залізницею КП “Харківводоканал”, на балансі якого перебуває водопровід.

Також зазначається, що з 10 березня всі освітні установи повертаються до роботи в штатному режимі.

Нагадаємо, раніше у МЗС розповіли, чи обговорюють з Росією відновлення водопостачання до Криму.

Джерело

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ