У Китаї будуть штрафувати тих, хто не доїдає свою порцію в ресторані

У Китаї в рамках боротьби з харчовими відходами вирішили штрафувати відвідувачів ресторанів за те, що вони залишають занадто багато на тарілках.

Про це пише китайське видання “Синьхуа”.

Ініціатори документа запевняють, що він важливий “для забезпечення національної продовольчої безпеки”.

Тому тепер ресторани можуть стягувати плату з клієнтів, якщо ті не доїдають занадто багато зі своїх порцій. Таких відвідувачів можуть звинуватити в тому, що вони “витрачають їжу даремно” і оштрафувати на суму до 10000 юанів (близько $ 1500).

Оштрафувати можуть і самі ресторани, якщо вони будуть замовляти більше продуктів, ніж їм потрібно. Такий штраф буде вже до 50000 юанів (близько $ 7700).

Законодавці заспокоїли громадськість, запевнивши, що після прийняття закону в країні не настане продовольча криза – просто у людей будуть формуватися “правильні харчові звички”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ