21 C
Kyiv
Середа, 24 Червня, 2026

У Київській області зафіксували три випадки захворювання людей на ботулізм, один з них летальний

У Київській області людина померла від ботулізму після вживання риби, ще двоє людей так само опинилися в лікарні через інфекцію. 

За даними служби Головного управління держпродспоживслужби в Київській області, одна людина померла від інфекції.

Фахівцями було проведено санітарні та епідеміологічні експертизи, у ході яких виявлено, що в першому випадку ймовірною причиною зараження стало споживання потерпілим в’яленої риби. У другому випадку зв’язку зі вживанням харчових продуктів не встановили.

Як зазначається, третій потерпілий споживав рибні консерви промислового виготовлення, баклажани мариновані домашнього виготовлення та рибу кефаль. Рибу придбали на ринку в Херсонській області, а потім засолили в домашніх умовах та надіслали споживачу через відділення “Нова пошта”. Посилка йшла 2 дні.

Раніше у МОЗ повідомляли про те, що влітку 2018 року від ботулізму померло п’ятеро українців.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ