У Херсоні COVID-інфікованих госпіталізували просто з черг за щепленням

Херсонська область з 15 жовтня переходить в “червону зону” карантину, що мотивувало місцевих жителів вакцинуватися від коронавірусу. У зв’язку з цим у місті утворилися черги в пунктах COVID-вакцинації.

Про це заявив в. о. заступника мера Роман Головня на брифінгу, пише УНІАН.

“Станом на ранок у нас близько 20% всього населення має дві дози вакцини – це те, що “зелений сертифікат”, – сказав Головня.

Близько 126 тисяч місцевих жителів вже отримали першу дозу вакцини.

“У нас в місті – вакцинальний бум, вишикувалися черги”, – додав заступник мера.

Чиновник зазначив, що був випадок, коли людині в черзі на вакцинацію стало погано. Викликали швидку, зробили експрес-тест на коронавірус – виявився позитивним.

“Дотягнули до останнього, коли в пік епідемії масово збираємося для того, щоб вакцинуватися”, – зазначив Головня.

Нагадаємо, в Україні продавали “магніт-античип” для “безпечної вакцинації”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ