Херсонська область з 15 жовтня переходить в “червону зону” карантину, що мотивувало місцевих жителів вакцинуватися від коронавірусу. У зв’язку з цим у місті утворилися черги в пунктах COVID-вакцинації.
Про це заявив в. о. заступника мера Роман Головня на брифінгу, пише УНІАН.
“Станом на ранок у нас близько 20% всього населення має дві дози вакцини – це те, що “зелений сертифікат”, – сказав Головня.
Близько 126 тисяч місцевих жителів вже отримали першу дозу вакцини.
“У нас в місті – вакцинальний бум, вишикувалися черги”, – додав заступник мера.
Чиновник зазначив, що був випадок, коли людині в черзі на вакцинацію стало погано. Викликали швидку, зробили експрес-тест на коронавірус – виявився позитивним.
“Дотягнули до останнього, коли в пік епідемії масово збираємося для того, щоб вакцинуватися”, – зазначив Головня.
Нагадаємо, в Україні продавали “магніт-античип” для “безпечної вакцинації”.




