17.6 C
Kyiv
Вівторок, 23 Липня, 2024

У ГУР розповіли, що в росіян з запасами і виробництвом ракет

Росіяни продовжують виробляти ракети для ударів по Україні, однак не можуть повернутись до рівня тих запасів, які в них були до початку повномасштабного вторгнення.

Про це розповів представник Головного управління розвідки Міноборони України Міноборони Андрій Юсов в інтерв’ю журналістам.

За його словами, виробництво ракетного озброєння у Росії продовжується.

“Вони й близько не можуть повернутись до рівня тих запасів, які в них були станом на 23 лютого 2022 року. Але тим не менш виробництво йде. Протягом кількох останніх місяців саме ракетних ударів було відносно небагато – це означає, що вони можуть накопичувати їх для нанесення наступних масованих ударів”, – сказав Юсов.

Він також додав, що росіяни наростили виробництво ракет, навіть порівнюючи з довоєнним періодом, але цього замало для того, щоб відновити втрачений арсенал.

“Але тоді (до початку вторгнення – ред.) воно було відносно невелике. Тут ключове – скільки вони витратили та скільки сучасних видів озброєння вони можуть виробляти. Тому вони справді наростили виробництво ракет по деяких позиціях. Але чи дозволяє це відновити втрачений арсенал? Ні”, – пояснив представник ГУР.

Крім того, за словами Юсова, Росія мала намір отримати балістичні ракети від Ірану, але цього не зафіксовано і факти такі не підтверджені.

“І це, до речі, теж підтверджувало брак запасів даного озброєння в агресора. Але далі ситуація відстежується”, – зазначив представник української розвідки.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>