У Донецькій області п’ять населених пунктів залишаються без водопостачання. Причиною того є порив на водогоні 4 січня.
Про це повідомляє прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій.
Раніше стався порив на водогоні Горлівка-Торецьк, унаслідок чого без водопостачання залишилось 5 населених пунктів (м. Торецьк, м. Залізне, смт Північне, смт Південне та частково смт Щербинівка, близько 38 тисяч мешканців).
“Станом на 07 год. 5 січня бригадами КП «Компанія “Вода Донбасу” продовжуються роботи з відновлення водопостачання”, – йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, в РНБО не бачать підстав для відновлення водопостачання в окупований Крим.




