У Донецькій області без води залишаються п’ять населених пунктів

У Донецькій області п’ять населених пунктів залишаються без водопостачання. Причиною того є порив на водогоні 4 січня.

Про це повідомляє прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Раніше стався порив на водогоні Горлівка-Торецьк, унаслідок чого без водопостачання залишилось 5 населених пунктів (м. Торецьк, м. Залізне, смт Північне, смт Південне та частково смт Щербинівка, близько 38 тисяч мешканців).

“Станом на 07 год. 5 січня бригадами КП «Компанія “Вода Донбасу” продовжуються роботи з відновлення водопостачання”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, в РНБО не бачать підстав для відновлення водопостачання в окупований Крим.

Джерело

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ