У черзі за отриманням житла стоять понад 46 тисяч військових

Наразі у черзі за отриманням квартир перебувають понад 46 тисяч військовослужбовців. Вони очікують житла у власність протягом 20-25 років.

Про це в етері програми «Нині вже» на hromadske розповіла заступниця міністра оборони України Аліна Фролова.

«Всі країни давно відмовилися від такої практики взагалі (передавати у власність квартири — ред.), тому що це непіднімна практика для держави. І нам треба системно вирішити це питання, тому що ці зобов’язання зараз є. Система точно буде змінювати на майбутнє», — розповіла Фролова.

Чиновниця зазначила, що у її відомстві шукають шляхи розв’язання проблеми довгих черг за отриманням житла.

Крім того, вона зазначила, що у Міноборони немає достатньої кількості службово-посадового житла, яке надається у тимчасове користування на 2-3 роки.

«Якщо людина не потрапляє в таке житло, вона повинні отримувати грошову компенсацію за винаймання квартири. І це теж питання, тому що, наприклад, до останнього періоду сержанти взагалі не могли отримувати гроші за винайм, хоча водночас вони були частиною армією», — додала Фролова.

Вона запевнила, що на 2020 рік у Міноборони збільшили фінансування на нові інфраструктурні проєкти для будівництва службово-посадового житла.

Раніше ми писали, що у Раді створили нову депутатську групу “Довіра”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ