Тимошенко не голосувала за скасування депутатської недоторканності

Лідер партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко не голосувала у другому читанні за законопроект №7203, який передбачає скасування депутатської недоторканності.

Про це свідчать результати голосування, оприлюдненні на сайті ВРУ, – передає ІНФОРМАТОР.

У момент голосування Тимошенко була відсутня. Всі інші члени фракції «Батьківщини» голосували за скасування недоторканності.

У «Голосі» під час голосування за відповідний законопроект була відсутня Юлія Клименко.

З позафракційних депутатів скасування недоторканності не підтримав лише Андрій Деркач.

У «Європейській солідарності» «за» проголосували 24 з 27 парламентарів: утрималися Микола Княжицький, Ахтем Чийгоз і Руслан Князевич.

Також скасування депутатської недоторканності у повному складі не підтримала фракція «Опозиційної платформи – За життя».

Нагадаємо, Верховна Рада зняла недоторканність з народних депутатів. За внесення змін до статті 80 Конституції України проголосували 373 народних обранців.

222 КОМЕНТАРІ

  1. Та напевно зі староі гвардіі ніхто не гголосував! Вони тільки обіцяли перед кожними виборами..

  2. Ну то навіщо ви, журнашлюхі, знову маніпулюєте, сукі , словами!???
    Тимошенко була відсутня! Фракція 100% проголосувала за зняття!!!
    Тимошенко- голова фракції, відповідно і вона теж ЗА заняття! Сука, невігласи, охлос, провокатори хєрові! ( я не прихильник БЮТ, хоча там в мене багато Друзів, та і Ю.В у 2014 на відміну від блаЗЕня особистим коштом одягла та екіпіювала 2 бати тероборони) .
    Мене бісить, що тилові щурі, відсиділися, відкупилися від мобілізації,а тепер свій писок свинячий відкривають!!!

  3. А вона що була присутня ?
    Таж Соболєв сказав , що Тимошенко відсутня за сімейними обставинами…
    То нахрена таке писати , Інформатор !!!??

  4. Не треба так радикально реагувати! Тимошенко з імунітетом садили за грати нізащо, то без імунітету вона з буцигарні не виходитиме.

  5. Вам бля@ям пояснили ,что Юля отсутствует в раде по семейным обстоятельствам !!! Будет людями ,а не бля@ями!!! Мало ли какое у человека горе случилось !!

  6. Тамара Савчак як завжди!
    Коли у ВР вирішується якесь глобальне питання- Тимошенко відсутня, у неї є нагальніші справи!
    Абсурд!

  7. Всі слова,це вдертися в довіру народу,лишитися при владі,пані Тимошенко,скільки можна дурити народ,майдан,де люди по черзі,кидаючи робочі місця,йшли щоб Вас підтримати,ви іх предали і там,то хто ви,подумайте???гріхи не дозволяють ?

  8. Как по мне ,так слов не нужно. В деле показали, кто на что гаразд. И зачем пришли в парламент. Вот народ пусть думает,кого избирать до кормушки потом. Кто пришёл работать на благо страны, а кто на благо себя любимого. Вот и всё!

  9. Доказала , що отмивать краще не доторканою. Ручка листок бумаги і на пенсію, як що против закона Президента і Народа.

  10. Нафига уже все перекручивать. Не голосовала ,бо отсутвовала
    И не надо перекручивать и придумьівать свои версии

  11. Я вообще не пойму кто ей еще верит,она же крученая как свинячий хвост…При всех властях умеет свой тухис к теплому месту притулить!

  12. Я ПУХНАСТА І КРАСИВА
    ЛИСИЦЯ БРЕХЛИВА.
    ДЛЯ ПІАРУ ВСЕ ЗГОДИТЬСЯ-
    МОЖУ З ЧОРТОМ ПОРІДНИТЬСЯ,
    МОЖУ ЯДОМ ПРОСЛЬОЗИТЬСЯ.
    ПОТІМ ДОБРЕ ВСЕ ПРИКИНУ
    І, ВАС ЛЮБІ УКРАЇНЦІ, НА ХРЕН КИНУ,
    ЯК І ВАШУ УКРАЇНУ!
    А ДЕ ТРЕБА, ТО ЗАПЛАЧУ,
    АБО ЗАСМІЮСЯ,
    А ЖИТТЯ ПРИКОВЕРНЕ –
    ЧОРТУ ПОМОЛЮСЯ.
    ОТАКА Є ВАША ЮЛЯ!
    В ОЧІ СЛАЩАВО-СОЛОДЕНЬКА,
    А В КАРМАНІ ГАРНА ДУЛЯ!

  13. Гватит говновентиляторством заниматься. В самом начале заседания было объявлено, шо она отсуствует по семейным обстоятельствам.

  14. Ну що Ви за люди в неї щось трапилось.Зразу накинулись як шакали.Посормтесь.Всі прекрасно знаєте,що якби була.,то проголосувала б ”за”

  15. Галина Янкевич нет канешно но с того ,что было 28 лет Мне казалось , что к власти должна прийти женщина сильная и умная Дом всегда ведёт женщина ,она признала свои ошибки Ей Нада было дать ещё шанс

  16. Что сука страшно стало. Все выволиш на стол что на воровала в Украине до копейки. И все свои вилы дворцы здаш обратно народу. Порадовалась своим имением ворованым
    А ещё сука в премьеры суешся. За решотку опять плйдеш вместе с Луценком Порошенком Яценюком и вся твоя пиздобратия.

  17. Вот вам и мадам,мягко стелит, да и остальные кто не проголосовал такие как об за життя,себя показали не с хорошей стороны,зато Робинович перед выборами так красиво все рассказывал,только водичку попивал, что бы не очень было видно как он брешет.Факт на лицо.С ОБ за Ж-толку не будет.

  18. Сергей Головатюк ,ти дебіл, сьогодні в Дніпрі Юля Володимирівна хоронить свою сестру, а ти мразь, та не тільки ти, вас долбодятлів ще неміряно по Україні, таке городиш. Ви тварюки, не знаючи причини таке городите. Фу… Бля!

  19. Ю.Тимошенко вообще не было в парламенте по очень уважительной причине…говорят, что-то случилось в семье, об этом депутат сказал из трибуны…а вы тут не разобравшись сразу гадости пишите… и комменты с лексикой постарались…???

  20. з великим жалем сергій соболєв сказав,що юля за сімейними обставинами не присутня у вр. який жаль(чи жах). я давно казав,що вона хитріша і розумніша всіх президентів і депутатів разом взятих!

  21. Галинка Голуб ,у тебе ніколи не помирали рідні? Дай боже тобі не дожити до такого нещастя! Що ж ви за тварі такі не розібравшись виносите вердикти необгрунтовані.Не боїтеся, що за таке кара настигне, обов’язково ?

  22. Станислава Полторацкая ,да підгадала ж сестра Юлі Володимировни померти тоді, коли треба було проголосувати за недоторканість! Оце завал

  23. На словах така народна поборниця,а насправд! – пол!тична пов!я,яка потерпае,що доберуться й до !! накрадених статк!в.А особливо бо!ться того,що в к!нц! року в Укра!ну повернеться П.Лазаренко.Отод! й лабутени поскидае,й в!зок знову д!стане,й косу начепить ! – театр повернувся з гастролювання.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ