Лідер партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко не голосувала у другому читанні за законопроект №7203, який передбачає скасування депутатської недоторканності.
Про це свідчать результати голосування, оприлюдненні на сайті ВРУ, – передає ІНФОРМАТОР.
У момент голосування Тимошенко була відсутня. Всі інші члени фракції «Батьківщини» голосували за скасування недоторканності.
У «Голосі» під час голосування за відповідний законопроект була відсутня Юлія Клименко.
З позафракційних депутатів скасування недоторканності не підтримав лише Андрій Деркач.
У «Європейській солідарності» «за» проголосували 24 з 27 парламентарів: утрималися Микола Княжицький, Ахтем Чийгоз і Руслан Князевич.
Також скасування депутатської недоторканності у повному складі не підтримала фракція «Опозиційної платформи – За життя».
Нагадаємо, Верховна Рада зняла недоторканність з народних депутатів. За внесення змін до статті 80 Конституції України проголосували 373 народних обранців.





Сучька
На пенсию
боится
Да вообще —правильно ,пора на пенсію,молодим дорога…..
Що , боїться що посадять. Чесна людина не боїться. Чи не виправдались її сподівання , хотіла крісло прем’єра ?
От воровка.
Боится за свою задницу
Правильно не кожна жінка хоче , щоб до неї торкались
Та напевно зі староі гвардіі ніхто не гголосував! Вони тільки обіцяли перед кожними виборами..
Чує запах диму то неголосувала, а диму без вогню небуває. Доберуться і донеі.
А что же случилось? Перед выборами аж на попу падала! А теперь “финт в сторону”?
Сука была,есть и будет.
Ганьба!!!
Ну то навіщо ви, журнашлюхі, знову маніпулюєте, сукі , словами!???
Тимошенко була відсутня! Фракція 100% проголосувала за зняття!!!
Тимошенко- голова фракції, відповідно і вона теж ЗА заняття! Сука, невігласи, охлос, провокатори хєрові! ( я не прихильник БЮТ, хоча там в мене багато Друзів, та і Ю.В у 2014 на відміну від блаЗЕня особистим коштом одягла та екіпіювала 2 бати тероборони) .
Мене бісить, що тилові щурі, відсиділися, відкупилися від мобілізації,а тепер свій писок свинячий відкривають!!!
А что её мнение важно ?она срок ещё не досидела в коляске?
вона така вже переторкана що ніде пробу ставить ..
Рыльце в пушку
ИДИ МРАЗЬ НА ПЕНСИЮ УЖЕ . ШЛЮХА
Вот брехуха! А пела всегда, так пела!!!!
Посадить первой!!!
А вона завжди відсутня коли голосування доленосні для країни.Хитросрака.
Учесть прогул. В этом ее сущность как и у Ляшко. Только треплются а как до дела их нет
Да , другог я и не ожидала , это очень хитрая бестия .
Жулька
Боится сука
Сука брехлива,,,,мене дивує , як можуть існувати в світі люди, що ведуться на її обіцянки…..
Нар боїться
Лиса
Шлюха
Сука
Страшно ?
Цим все сказано.На гілляку без суду.
Проходимка, только трепать языком способна, пора ее в утиль
Не голосувала, значить не вигідно!!!
Це ж очевидно
Ха ха ха
Ворюга! Теперь держись
Ті що голосували за неї невже ще їй вірять? Це ж аферистка! Вона і Ющенка підставила і інших олухів
СЦИТЬ.
В народі кажуть так, “як прийшлося до діла то вона забзд..а”
Как всегда ХИТРАЯ ЛИСА!
А вона що була присутня ?
Таж Соболєв сказав , що Тимошенко відсутня за сімейними обставинами…
То нахрена таке писати , Інформатор !!!??
Вот и увидели кто есть кто!
Юля вы меня подвели Не позорте мои седые волосы Я ведь за Вас горло брала. Чего испугались ? Значит есть за , что ответить?
Що всралась
сука
і без неи зняли недоторканість
А чё трусишки мокренькие стали
Кобила на свалку
Чего тьотя Юлия не голосовали ?
Ото ж вам ваша Тимошенко, а за неі деякі жоп…… рвуть і доказують що вона дуже хоче людям допомогти.Тоже добра суч……
На пенсию и ей 1 600 гривен у руки
Коза старая
Сучка
Була відсутня, ще 2 прогули і на…уй з ради.
Юля як
Завжди :: я не я і хата не моя ??
А це вже Юлькина традиція:
як тільки надважливі голосування–її корова язиком злизує з ВР.
Хитрожопа Жулька !!!
Пезд+ть она может незря мама сказала я её незнаюи отвернулась отнее (покойна)
Ее не было сегодня на заседании по семейным обстоятельствам
Голосовали все кроме оппозиции..
Шлюха кремлівська. Тварь
Не может быть,она святая)))))!!!!!
Люди я не прихильнек юлі но її не було на засідані виступаючий соболев сказав у своєму виступі
Народ у ЮВТ сiмейна проблема тому ii не було у Радi а Ви пишете
А петько Хитрий •
Юля ти і НА,,,,
Не треба так радикально реагувати! Тимошенко з імунітетом садили за грати нізащо, то без імунітету вона з буцигарні не виходитиме.
Ну и почему????
Кто бы сомневался
Шура патлата
Дупа пахнет жареным !!!!!!!!!!!!!
А коли ця пані взагалі голосувала ?? Не знаю нащо її виборці , віддали за неї , свої голоси ??
Значит за ней очень много грехов, знает отношение народа к её персоне.
Так её не было на заседании. Она и не смогла.
Вам бля@ям пояснили ,что Юля отсутствует в раде по семейным обстоятельствам !!! Будет людями ,а не бля@ями!!! Мало ли какое у человека горе случилось !!
Боится гадюка!
Воровка
Татьяна Завгородняя .Вона була відсутня на засіданні,а вся її команда проголосувала одностайно.
как это Юля ааааааа???
Тамара Савчак як завжди!
Коли у ВР вирішується якесь глобальне питання- Тимошенко відсутня, у неї є нагальніші справи!
Абсурд!
Всі слова,це вдертися в довіру народу,лишитися при владі,пані Тимошенко,скільки можна дурити народ,майдан,де люди по черзі,кидаючи робочі місця,йшли щоб Вас підтримати,ви іх предали і там,то хто ви,подумайте???гріхи не дозволяють ?
Вкакалась
О це так!А ви думали що вона проголосуе?
Як завжди
Lusi Kravcuk у кожного може щось трапитись в сімі, зясуйте спочатку а потім пишіть
Она сама хотела а тепер что в кусты
Ирина Гвоздева ну, ну!
Це повторюється кожний раз, як тільки , то Юля завжди відсутня!
Для любителей слово бл,дь, когда правильные Законы нужно голосовать, так этой бл.ди никогда нет.
Галина Янкевич Тогда я рада , что не ошиблась в Юли
Как по мне ,так слов не нужно. В деле показали, кто на что гаразд. И зачем пришли в парламент. Вот народ пусть думает,кого избирать до кормушки потом. Кто пришёл работать на благо страны, а кто на благо себя любимого. Вот и всё!
А может она в этот момент какала? Или в больнице при смерти была? Такая актриса никогда не пропадёт…
Иван Бацко вы подумали или просто брякнули ?
Сказали- ща сімейеими обставинами….
Сучка проплачена.
Вона шо дура ?
Отакої!?…
Тимошенко гнати з верховної ради
А кто бы сомневался!!!!
Юлия Владимировна,не разочаровывайте нас!
Ох Юля, Юля. Еще та шельма. А как красиво пела перед выборами.
Доказала , що отмивать краще не доторканою. Ручка листок бумаги і на пенсію, як що против закона Президента і Народа.
Цей не дивно , інакше ніяк .
Посмотрим что будет дальше
Ох, уж эта ЛИСА. . . !
Значит есть чего бояться,,,,
что страшновато
Разочарование,хотя другого нечего было и ожидать от п….тов
Хто б сумнівався, як завжди!
А вам бы только язык почесать и обосрали! Ох и Народ!Свое под носом не видите,а зад моете!,,Глас”народа.
Боится. За какие средства дочь живет в Лондоне. И вообще ей пора на пенсию.
А,шо такое?
А шо такое ,Юля,твоя крысиная суть вылазит наружу,правда всегда выйдет,как долго не пряталась!!!
Хитра лисиця,як завжди я не я і хата не моя. Живе у родичей і в неї нічого немає.
Я від Тимошенко такого не очікувала. Вона перекреслила всі мої сподівання.
Таня Тарасенко сдышила звон но не знаете не говорите
Вот курица…
Я не прихильник Юлі але сьогодні вона була відсутня в залі за сімейними обставинами…так що не сперечайтесь
вона відсутня ,,по сімейним обставинам,, що не чули як соболєв сказав .
Лисичка
Хпй йде на пенсію і не портить повітря.
Так это всегда так.Никогда Тимошенко не голосует за важные законопроекты и законы
Хитра лисиця,цього треба було очікувати!
Иван Бездомный цю афірістку давно треба посадити на довічне
Значить покращення відміняється
Пидарка галимая! Фу!!!!!
Нафига уже все перекручивать. Не голосовала ,бо отсутвовала
И не надо перекручивать и придумьівать свои версии
Показала себя во всей красе.
Заради влади сяде і в крісло інвалідське. Але правда вилізе на верхи! Досить грати кіно !
Да вічко не желізне.
Баба Юля еще та старая лиса- ворюга.
Ця хитра жіночка завжди відсутня, коли треба підтвердити голосуванням свої обіцянки на ток- шоу
Рыльце в пуху.
А их никто не спрашивал теперь сами убегут кто остался
Кто би сомневался
Надежда Леськова ????
То навмисне сімейні обставини,все задумано на всяк випадок.
Я вообще не пойму кто ей еще верит,она же крученая как свинячий хвост…При всех властях умеет свой тухис к теплому месту притулить!
Хитрая и подступная,старая лиса…
Кто бы сомневался!!!
Татьяна Завгородняя, а вы думали, что она свята та божа?
А ніхто і не сумнівався, їй недоторканість дуже подобається, інакше…..
Елена Федосеева брехуха наворовала у кормушки и не голосует чтоб не попасть в тюрьму Долой эту лису
Фракція голосувала. Їїне було за сімейними обставинами. Всяке буває. А наш “шановний” Папієв: – не голосував.
Її не було на роботі,а за неї ніхто не має права голосувать, і без її голосу справились!!!
А що,хто проголосував того розстріляють?
Попьет она ещё
КРОВУШКИ…
Я ПУХНАСТА І КРАСИВА
ЛИСИЦЯ БРЕХЛИВА.
ДЛЯ ПІАРУ ВСЕ ЗГОДИТЬСЯ-
МОЖУ З ЧОРТОМ ПОРІДНИТЬСЯ,
МОЖУ ЯДОМ ПРОСЛЬОЗИТЬСЯ.
ПОТІМ ДОБРЕ ВСЕ ПРИКИНУ
І, ВАС ЛЮБІ УКРАЇНЦІ, НА ХРЕН КИНУ,
ЯК І ВАШУ УКРАЇНУ!
А ДЕ ТРЕБА, ТО ЗАПЛАЧУ,
АБО ЗАСМІЮСЯ,
А ЖИТТЯ ПРИКОВЕРНЕ –
ЧОРТУ ПОМОЛЮСЯ.
ОТАКА Є ВАША ЮЛЯ!
В ОЧІ СЛАЩАВО-СОЛОДЕНЬКА,
А В КАРМАНІ ГАРНА ДУЛЯ!
Если конкретно о Тимошенко, то её и в зале, кажется, не было… Была причина, очевидно уважительная..
Так її першу потрібно закрити
Знає киця чиє “сало”з’іла!
Она ж громче всех кричала с трибуны о необходимости снятия!
Ее просто не было в ВР в связи с тяжёлыми семейными обстоятельствами.
Розстрилять йй привседно
А на каком то заседании горло рвала”за”
Чому ви такі недобрі за що попало готові загристи
Гватит говновентиляторством заниматься. В самом начале заседания было объявлено, шо она отсуствует по семейным обстоятельствам.
Курва
От і показали своє ставлення до народу Ідуть в ВР за благами і недоторканністю
Ганьба
Ну що Ви за люди в неї щось трапилось.Зразу накинулись як шакали.Посормтесь.Всі прекрасно знаєте,що якби була.,то проголосувала б ”за”
Пані Юля! Ви самі показали, що ваш голос нічого не коштує.Обійшлися і без вас.
Кто бы сомневался!)))
Наталья Носань да Юля показала уже как она себя любит ,хрен ей в задний проход
Чому? Вона ж говорить: Давайте пиддержимо нашего президента.
Тут без слов понятно. Слава богу что ее никуда не включили в управление Украиной. Юля это моль без нафталина
Свиня корита непокине,а тут ще депутатське-
засцяла щира патріотка брехлива
Галина Янкевич нет канешно но с того ,что было 28 лет Мне казалось , что к власти должна прийти женщина сильная и умная Дом всегда ведёт женщина ,она признала свои ошибки Ей Нада было дать ещё шанс
Я незнаю хто за нее голосовал ну лохов ещо много
Вот так Юля, не такая ты уж пушистая, может пора на отдых, минимальную пенсию , молодым дорогу уступи !
Что сука страшно стало. Все выволиш на стол что на воровала в Украине до копейки. И все свои вилы дворцы здаш обратно народу. Порадовалась своим имением ворованым
А ещё сука в премьеры суешся. За решотку опять плйдеш вместе с Луценком Порошенком Яценюком и вся твоя пиздобратия.
Вот вам и мадам,мягко стелит, да и остальные кто не проголосовал такие как об за життя,себя показали не с хорошей стороны,зато Робинович перед выборами так красиво все рассказывал,только водичку попивал, что бы не очень было видно как он брешет.Факт на лицо.С ОБ за Ж-толку не будет.
Станислава Полторацкая ,та де ви бачите народ,! Одна назва і ви в тому числі!
А кто бы сомневался?
Гнат сраной метлой,и желательно в места не столь отдаленные
Вот халява
?
Валентина Яцына А ты ее родственница п..Ка?.
очко тл
Понятно, рыльцо в пуху.
Ирина Гвоздева наверно месячные начались,и не было прокладок
Її не було, по сімейним обставинам. Може і вагомі сімейні обставини, але виходить як завжди.
Сейчас прочитала, что в семье у Тимошенко горе, кто то из близких умер. Свои слова беру обратно относительно этого случая. Сочувствую.
А не кто не знает ,как отозвать целую партию из ВР?
Як завжди або відсутня або ще якісь поважні відмолвки.
юля юля
Мразіна
Боїться Стара Торба
вже доторкана.ура.
Має чого боятися.
Та актриса не “галасувала”!?
Сергей Головатюк ,ти дебіл, сьогодні в Дніпрі Юля Володимирівна хоронить свою сестру, а ти мразь, та не тільки ти, вас долбодятлів ще неміряно по Україні, таке городиш. Ви тварюки, не знаючи причини таке городите. Фу… Бля!
Ю.Тимошенко вообще не было в парламенте по очень уважительной причине…говорят, что-то случилось в семье, об этом депутат сказал из трибуны…а вы тут не разобравшись сразу гадости пишите… и комменты с лексикой постарались…???
Да просто её там не было по семейным обстоятельствам
з великим жалем сергій соболєв сказав,що юля за сімейними обставинами не присутня у вр. який жаль(чи жах). я давно казав,що вона хитріша і розумніша всіх президентів і депутатів разом взятих!
Сергей Торпиль …спасибо, хоть один комментарий нормальный…
Mukola Izhyk ,наприклад, чого їй боятись? Вона щось уклала, чогось тобі недоробку щось недодала. Скажу, конкретно, гнидото!
Юля ,який позор ,ми були про тебе кращої думки,пора на пенсія.
Знает кошка чье мясо сьела!
Почему они до сих пор в раде?
У , Ю. В. Т. , завжди находяться причини, щоб не проголосувати за головні закони.
Галинка Голуб ,у тебе ніколи не помирали рідні? Дай боже тобі не дожити до такого нещастя! Що ж ви за тварі такі не розібравшись виносите вердикти необгрунтовані.Не боїтеся, що за таке кара настигне, обов’язково ?
Татьяна Господи! Какие пишут гадости! Стыд! У нее в семье кто-то умер! Имейте сострадание!!
Сцить тварь
Василий Лашко Вероятно, ваша фамилия Ляшко!!! На такое способен только он, воспитанный человек такое писать не будет
На мило суку давно пора !
Ще не гигнула бабаЖуля?
Таня Войнаровська ,закрий свій вонючий рот, дай Юлі Володимировні спокійно похоронити зараз свою сестру!
Внуков нянчила?!
Віра Турович Ага трапилось, затримка у дочки трапилось.
Налякалася, прийдеться відповідати!?хитрюля-юля!
Карина Науменко Это тупость+быдлячесть ресурса головного скотиняки.
А как обещала, как обещала,с таким надрывом.
Валентина Яцына пошла в пи…ду карга старая… Тебя смерть посрать отпустила, а ты в интернете сидишь.
ЛИСИЧКА
Станислава Полторацкая ,да підгадала ж сестра Юлі Володимировни померти тоді, коли треба було проголосувати за недоторканість! Оце завал
А перед виборами говорила про недоторканість,артістка б….до..
Лариса Гордющенко сволочнная бестия
На словах така народна поборниця,а насправд! – пол!тична пов!я,яка потерпае,що доберуться й до !! накрадених статк!в.А особливо бо!ться того,що в к!нц! року в Укра!ну повернеться П.Лазаренко.Отод! й лабутени поскидае,й в!зок знову д!стане,й косу начепить ! – театр повернувся з гастролювання.
Отож
Этого следовало ожидать.
Тамара Савчак а, если бы Вы не пришли на работу ? В.Р.- рабочее место депутатов ! И они д.б. там ежедневно !
КАК ВСЕГДА ЮЛЬКА ОТЛИЧИЛАСЬ.ХАМЕЛИОНША.
Старi пирдуни в своему репертуарi! Вори,бандюги i брехуни!