“Це – катастрофа”: Фаріон рознесла міністра освіти Новосад, котра в одному дописі зробила 9 помилок

Нова міністр освіти і науки України в одному дописі зробила 9 помилок.

Про це повідомила доктор філологічних наук Ірина Фаріон.

“Може б, цій Новосад піти на якісь курси з української безграмотности…. Міністр-плагіятор Гриневич пішла, міністр-безграмотність у двері”, – написала Фаріон.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=126603825303121&id=100038605121691

Нагадаємо, на понеділок анонсували засідання Кабміну.

158 КОМЕНТАРІ

  1. Сейчас молодежь грамотно и красиво не может. Нет калиграфии в школах. Да говорить литературно не умеют, книг не читают. Мобильная система напрочь убивает грамотность.

  2. Natali Winn с тремя л? Да я знаю,а что ? Просто описка. Вы еще будете мне делать замечание по поводу этой писанины в сети. Не об этом речь. Вы так ничего и не поняли.

  3. А хто така Фаріон, вибачте? Міністр – не літредактор, а менеджер. Так, є пропущені коми, але писати у ФБ пости нашвидкоруч не завжди вдається із максимальною грамотністю. До речі, президенту (ові) – обидва варіанти вірні.

  4. Олег Ватаманюк Я скоріше ненависниця Фаріон, але люби Боже правду, що стосується граматики,то вона справедливо її зауважила, адже дієприслівниковий зворот міністер має пам’ятати, згідно за її віком, а це 28 років, ранувато забувати граматику, далі: задача українською буде —– завдання, подивіться уважно виправлені помилки

  5. Руслана Кузнецова Я Вас розумію, бо таке буває часто., глючить печать, якщо такою мовою простішою говорити, Ми можемо помилятися скільки завгодно, м и не публічні люди і такі посади не займаємо, ну а те, що я прочитала опубліковане і виправдане Фаріон, то це якось ганебно, це все ж читають діти теж і в икладачеві з української мови вільно можуть підійти і показати все.

  6. Можно подумать что эта припадочная фарион,с ее. Мнением, кого-то интересует,больная на всю голову,баба,у неё же диагноз,на лицо,дебилизм

  7. Руслана Кузнецова це запад не дає можливості писати грамотно? А вивчити і перевіряти написане, вчителька з першого класу не нагадувала?

  8. А кода то она так же не давала спуску молодым коммунистам за плохое знание Марксизма – Ленин зима! Настоящий патриот Украины!

  9. Та ви пані Фаріон усіх критикувати умієте а чомуж самі нічого неробите невже міністрів обирають без освіти

  10. Сколько можно слушать таких как Фарион, это недоразумение природы , она что государственный деятель,откуда к ней столько внимания и почему она везде печатается, что за честь этой злыдне…..

  11. Павло Волинець Вот, что значит, когда у человека фермерское хозяйство и человек предан своему делу. Все бараны, а жена , наверное, корова или коза?

  12. Этот придурок фарион когда нибудь угомонится ? Одна она сильно грамотная,серое вещество аж через пасть лезет ,а все остальные безграмотны .Фу дура !!!

  13. Сумненько…
    Мабудь нас очікують серйозні зміни “правописання”…
    Принцип ” піганяємо правила під інтелект” , “як чуємо , так і пишемо”…і т.ін. єдиний можливий в такій ситуації.

  14. Фаріон! А що вона зараз значит?.?? Давайте всі будемо кричати і зробимо хаос!!! Хай йде краще полікується, щоб з розуму не зїхала до решти!

  15. Г- да Фарион, а ничего, что у детей в школах второй год половина учебников на русском, а половина на украинском? Откуда возьмётся грамотность речи, не то, что правописания.

  16. Фараон, что она себе позволяет.?Грубая и базарная тетка, которая брызжит слюной от своей беспомощности…?
    Гнев и гордыня управляют этой сущностью.

  17. Володя Федюкин якщо ви прихильник зелі , адже ваш земляк , то не рахуйте тих хто має свою думку , порохоботами всіх . Пишу те що думаю , і це правда . І ще , скільки зустрічались люди з Кривого Рога , чомусь то гопота , то тупенькі , зациклені .

  18. Щоб стати міністром освіти, треба було спочатку вчити дітей в школі. Безграмотний вчитель —це катастрофа!

  19. Светлана Коробченко а хірургу або стоматологу безграмотному спеціалісту ви би довірили своє здоров’я? Чи він щось вам відріже, а ви така – та нічого,хай вчиться?

  20. Если она не филолог,конечно, может допускать стилистические ошибки,но это не факт,чтобы не бытьминистром.А Фарион рекомендую успокоиться и не заниматься ” подсиживанием”.

  21. Elena Parkhomenko а какие учителя сейчас учат наших детей? По каждому ведущему предмету- репетитор. Учителям , в основном, наплевать , усвоили дети материал или нет.

  22. Новый министр – следствие всех предыдущих “концепцiй нацiональноi школи”. Фарион тоже себя считает преподавателем, так пусть наслаждается результатами преподавания. Кстати, а когда можно будет изучить последний вариант украiнськоi мови, реанимированный героями вроде Фарион? Уже есть украинско – украинский словарь?

  23. Захищають її ті, яким чхати на своїх дітей та Україну ! « Как слышим- так и пишем»! Йде деградація народу,а зебіли підтримують. Я не люблю Фаріон, але вона навіть не всі помилки виправила.

  24. Як жаль, що не Фаріон. А то б її скандали вивчали б в кожній школі. А новому міністру успіхів, і пережити наклеп Фаріон.

  25. Это результат преподавания в школах. Толи еще будет сейчас, когда новую версию украинского языка не знают не только дети, но и преподаватели.

  26. Да СКОРО и так ВСЕМ рот закроют
    Прослушки , доклады,
    Закладки друзей кто с кем когда и сколько
    А все будто после КАШПИРОВСКОГО
    Все в трансе?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ