Троє заступників голови Нацполіції йдуть із посад

Голова Національної поліції Сергій Князєв звільнив трьох своїх заступників.

Про це Громадському повідомив речник Нацполіції Ярослав Тракало.

Посади залишили перший заступник голови Нацполіції ― начальник кримінальної поліції В’ячеслав Аброськін і два заступники голови Нацполіції: Віталій Невгад ― начальник Головного слідчого управління та Ігор Купранець ― начальник Департаменту захисту економіки.

За словами Тракала, усі троє «звільнені з лав Національної поліції за власним бажанням».

Аброськін підтвердив своє звільнення й уточнив, що з 12 вересня він більше не служитиме в поліції. Причину такого рішення посадовець не уточнив.

Міністерство внутрішніх справ повідомляє, що Віталія Невгада замінив на посаді підполковник поліції Максим Цуцкірідзе, який доти був заступником начальника Головного слідчого управління Нацполіції.

Нагадаємо, у червні керівник поліції Київщини подав у відставку через вбивство поліцейськими 5-річного хлопчика.

3 КОМЕНТАРІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ