26.5 C
Kyiv
Вівторок, 16 Липня, 2024

Трамп відмовився від запрошення Зеленського відвідати Україну на тлі його обіцянок завершити війну за добу

Дональд Трамп відхилив пропозицію президента України Володимира Зеленського відвідати Україну через побоювання, що це може “створити конфлікт інтересів” з президентом Джо Байденом.

Про це колишній президент США заявив мережі американських компаній кабельних новин.

«З великою повагою ставлюся до президента Зеленського, але вважаю, що в даний момент було б недоречно їхати в Україну”, – заявив Трамп у коментарі Newsmax.

«Адміністрація Байдена зараз має справу з ним, і я не хотів би створювати конфлікт інтересів», – додав екс-президент США.

Доповнення

Трамп неодноразово заявляв, що його навички ведення переговорів дозволили б успішно покласти край триваючій російсько-українській війні протягом «24 годин». Більше того, у січневій публікації Truth Social екс-президент США заявив, що росія «ніколи б не вторглася» в Україну, якби Трамп залишився в Білому домі.

В американських ЗМІ роблять висновок, що відмова Дональда Трампа відвідати Україну та його критика підтримки війни з боку США викликали питання щодо його прихильності до України та його позиції щодо російської агресії. Запрошення Зеленського Трампу стало прямим викликом заявам останнього і, виявило сумніви щодо здатності Трампа стати посередником в українсько-російському протистоянні.

Джерело

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>